امروز : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۱:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاربرد ویژه غیر خوراکی ۴ خوراکی دم دستی

عطر و بوی روغن لیمو واضافه کردن لیمو به چای سرد به بهتر شدن خلق و خو بسیار کمک می‌کند.

به گزارش بصیرنیوز،

اگر کارتان فقط خوردن است غذا‌های داخل یخچال و آشپزخانه آنطور که باید نمی‌توانند به بدن کمک کنند.به نقل از کرمانی آخرین تحقیقات نشان داده غذا‌هایی که هر روزه جلوی دست است مانند سرکه یا ماست میتوانند نقش دارو‌های خانگی را ایفا کنند. از چالش‌های بهداشتی و زیبایی گرفته تا آفتاب سوختگی و ….

 

کاربرد غیر خوراکی ۴ خوراکی دم دستی

 

سرکه

مورد استفاده:

التیام آفتاب سوختگی بانی مک میلان استاد دانشگاه پیتسبورگ در برادفورد میگوید: برای التیام آفتاب سوختگی یک تکه پنبه را در سرکه‌ی سیب بخیسانید و روی محل آفتاب سوخته بکشید.

لیمو

مورد استفاده:

تقویت روحیه تحقیقات آروماتراپی نشان میدهد عطر و بوی روغن لیمو واضافه کردن لیمو به چای سرد به بهتر شدن خلق و خو بسیار کمک می‌کند

ماست

مورد استفاده:

پوست را تازه میکند از ماست ساده به عنوان ماسک استفاده کنید: دارما سینگ نویسنده‌ی کتاب “غذا به عنوان دارو” میگوید: باکتری‌های فعال باعث از بین رفتن سموم میشوند و اسیدیته‌ی ماست ph پوست را متعادل میکند.

چای بابونه

مورد استفاده:

کاهش سوزش پوست والوری ترلورا متخصص پوست در نیوتن، ماساچوست و نویسنده‌ی کتاب ” نظافت پوست با رژیم غذایی” توصیه میکند: لیف را در دم کرده‌ی سرد چای بابونه قرار دهید و روی پوست بکشید این کار به تسکین التهاب پوست کمک میکند. بهترین دارو برای التیام دردتان شاید همین حالا در آشپزخانه باشد. سعی کنیم به جز خوردن به فکر استفاده‌های بهتر از غذا‌ها باشیم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news