امروز : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۸:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توضیحات توفیقی درباره جلسه هیات مدیره

پندار توفیقی بعد از پایان جلسه هیات مدیره استقلال گفت: در این جلسه موضوعات جاری باشگاه، بحث مالی و مسائل نقل و انتقالات را بررسی کردیم .

به گزارش بصیرنیوز، معاون ورزشی باشگاه استقلال می گوید که تیام درخواستی برای شماره ۷ نداده است.

پندار توفیقی بعد از پایان جلسه هیات مدیره استقلال گفت: در این جلسه موضوعات جاری باشگاه، بحث مالی و مسائل نقل و انتقالات را بررسی کردیم و آقای شفر توضیحاتی را ارائه داد و یک سری خواسته هم  برای لیگ قهرمانان داشتند.

وی در ادامه درباره یازالده گومز که در تست استقلال رد شد اما در لیگ پرتغال حضور دارد، عنوان کرد: ممکن است یک بازیکن در هر باشگاهی تست پزشکی بدهد و قبول شود اما یک باشگاه او را رد کند. شاید یک باشگاه هفته ای یک بار بازی کند و ما مجبوریم ۴ روز یک بار بازی کنیم. مشکل گومز در شرایط فیزیکی این بازیکن بود و ممکن بود در بازی های سنگین ما را همراهی نکند. همچنین در زمان حضور در تهران نیز ورم داشت و باید ۲ هفته فیزیوتراپی می کرد و شفر نیز ایشان را نخواست.

توفیقی درباره مشکلات در مسیر جذب بازیکنان، تصریح کرد: بازیکنان زیادی را پای پرواز برگرداندند و اجازه بدهید فکر هواداران مشغول نشود.

او درباره اهدا شماره ۷ به تیام، عنوان کرد: اصلا بحث شماره ۷ برای تیام نیست. او بازیکن حرفه ای است و به بازی علاقه دارد و به دنبال حاشیه نیست.

توفیقی در پایان درباره بازگشت قائدی گفت: شرایط قائدی در حال بهتر شدن است و به زودی به تهران می آید. شرایط او بهتر است و در حال فیزیوتراپی در آی سی یو است و امیدواریم زودتر بازگردد. اسم او را برای لیگ قهرمانان رد کردیم و امیدواریم او زودتر به تیم بازگردد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news