امروز : یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۶:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ابراز همدردی بزیک با علی علیپور

ادموند بزیک مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من هم شرایط فعلی علی علیپور را بابت دعوت نشدن به تیم ملی تجربه کرده‌ام.

به گزارش بصیرنیوز،

ادموند بزیک در خصوص وضعیت پرسپولیس و بهبود شرایط این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر گفت: در ابتدای فصل هم گفتم که نمی‌توان در قهرمانی پرسپولیس شک داشت. آنها حتی بهتر از فصل گذشته نتیجه گرفته‌اند و برانکو هم با مدیریت خوبی که داشت باعث شد تا پرسپولیس بهترین عملکرد را داشته باشد.

وی در خصوص اینکه آیا سرخپوشان می‌توانند در لیگ قهرمانان آسیا هم نتیجه بگیرند یا نه، عنوان کرد: پرسپولیس فصل قبل به نیمه‌نهایی رسید و حالا توقعات هواداران این تیم زیادتر شده است، این در حالی است که کار پرسپولیس به دلیل عدم جذب بازیکن سخت‌تر خواهد شد، البته پرسپولیس در لیگ برتر فاصله خوبی با رقیبانش دارد و برانکو می‌تواند در ادامه مسابقات لیگ به بازیکنان پرسپولیس استرحت بدهد.

مهاجم پیشین پرسپولیس با اشاره به دعوت نشدن علی علیپور به تیم ملی تاکید کرد: من در جایگاهی نیستم که در مورد تصمیم‌های کی‌روش حرف بزنم. من در گذشته شرایط علیپور را تجربه کرده‌ام، با اینکه بهترین گلزن لیگ یا پرسپولیس بودم، دعوت می‌شدم اما خط می‌خوردم. من معتقدم علیپور شایسته دعوت شدن به تیم ملی است و کادر فنی می‌تواند چنین شانسی را به او بدهد.

بزیک در خصوص نیمکت نشینی محسن مسلمان در پرسپولیس گفت: من نمی‌گویم مسلمان نباید بازی کند اما معتقدم که باید به تصمیم سرمربی احترام گذاشت. به هر حال برانکو از همه ما به پرسپولیس نزدیکتر است و می‌داند چگونه باید تصمیم بگیرد

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news