امروز : یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۲۱:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم دارای نقش محوری در مسیر چهل سالگی انقلاب

مردم از مهمترین عنصر هر جامعه هستند که در حرکت صحیح یک کشور نقش اساسی دارند و می‌توانند در ریل‌گذاری آن بسیار موثر باشند.

به گزارش بصیرنیوز، چهل سالگی ناخودآگاه به انسان حس غرور می‌دهد و این حس، بیشتر از بالغ شدن نشات می‌گیرد و وقتی در کنار بالغ شدن، به رسمیت شناختن، پیشرفت، تاثیرگذاری در دیگران و غیره همراه باشد بسیار خوشایند است.

آری، انقلاب اسلامی ایران امروز به مرز چهل سالگی رسیده است و همچنین شاهد پیشرفت‌های علمی، تکنولوژی، نظامی و تاثیرگذاری بر دیگر کشورها است.

اما در این بین یک ویژگی که انقلاب ایران را از دیگر انقلاب‌ها متمایز می‌کند حضور مردم این کشور در تمامی صحنه های سخت و آسان برای پشتیبانی در برابر کشورهای استکباری است که پس از پوست‌اندازی چهار دهه‌ای همچنان این پشتیبانی ادامه دارد.

مسئولان به رهنمودهای رهبری و پیام‌های مردمی توجه کنند

حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی امام جمعه فریدونکنار در حاشیه راهپیمایی امروز(یک‌شنبه) و در گفت‌وگو با بلاغ اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران به خاطر داشتن مردمی که تبعیت از ولایت فقیه، حضور پر شور در مواقع نیاز و اعتقاد راسخ به اصل نظام دارند به چهل سالگی خود رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن به همگان نشان می‌دهد که اصل جمهوری اسلامی برای مردم ایران یک اصل غیرقابل تغییر است و لازم است که مسئولان نسبت به رهنمودهای رهبری و پیام‌های مردم توجه بیشتری داشته باشند.

حضور مردم موجب جلوگیری از غلط زیادی آمریکا می‌شود

ولی‌الله نانواکناری در گفت‌وگو با بلاغ اظهار کرد: در حال حاضر و با توجه به اینکه انقلاب اسلامی ایران در شرایط سختی قرار دارد و کشورهای استکباری در حال تلاش برای ایجاد چالش در داخل کشور هستند، حضور مردم در راهپیمایی برای خنثی کردن این توطئه‌ها بسیار موثر است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آمریکا یکی از کشورهایی است که بدترین ظلم را به ملت ایران روا داشته است و هنوز هم دست از سر این ملت برنداشته و با بدعهدی‌های پی در پی در تلاش برای جلوگیری از پیشرفت انقلاب اسلامی است.

وی تاکید کرد: حضور همه جانبه ملت ایران در راهپیمایی می‌تواند در اراده مسئولان نسبت به برخورد با کشورهای مستکبر موثر باشد و همچنین آمریکا و همپیمانانش می‌فهمند که نباید غلط زیادی درخصوص این ملت انجام دهند.

حضور پرشور مردم فریدونکنار به خاطر ریشه‌های عمیق انقلابی است

مهدی نصیری سرپرست فرمانداری فریدونکنار در گفت‌وگو با بصیرنیوز اظهار کرد: رمز پیرووزی انقلاب بیانات راهگشای حضرت امام و تبعیت محض مردم ایران بوده است.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم شهرستان فریدونکنار در راهپیمایی ۲۲ بهمن و پایبندی مردم این شهر به ارزش‌های انقلابی، خاطرنشان کرد: در سال‌های قبل نوارساحلی کشور با توجه به قرارگرفتن در مدرنیته دروغین دچار بی‌بند و باری شده بود اما شهر فریدونکنار به خاطر داشتن اصول مذهبی هرگز به این وادی گرفتار نشد.

سرپرست فرمانداری فریدونکنار تصریح کرد: مردم فریدونکنار در زمینه مذهبی و اعتقادی بسیار ریشه‌دار هستند و همین امر موجب شد تا با حضور پرشور در عرصه انقلاب بتوانند نقش ویژه‌ای را ایفا کنند.

مردم ایران جلوی انحراف را می‌گیرند

خیرالله باقرزاده فرمانده سپاه فریدونکنار در گفت‌وگو با بصیرنیوز اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از آیات قرآنی توانسته مستضعفان جهان را بیدار کند و ظالمان را به زیر بکشد.

وی خاطرنشان کرد: جشن پیروزی انقلاب اسلامی برای چهلمین سال و باشکوهتر از گذشته با حضور بسیار پرشور مردم و به‌ویژه جوانان برگزار شد که نشان‌دهنده علاقه‌مندی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

فرمانده سپاه فریدونکنار تصریح کرد: مردم ایران با پایبندی خود توانستند این انقلاب را به چهل سالگی برسانند و امیدواریم که این پایبندی تا زمان ظهور حضرت ولی عصر ادامه داشته باشد.

باقرزاده افزود: بصیرت ملت ایران موجب جلوگیری از هرگونه انحراف در جامعه می‌شود چراکه آن‌ها به خوبی توطئه‌های دشمنان را می‌شناسند و در زمان مناسب پاسخی کوبنده می‌دهند.

به گزارش بلاغ، مردم از مهمترین عنصر هر جامعه هستند که در حرکت صحیح یک کشور نقش اساسی دارند و می‌توانند در ریل‌گذاری آن بسیار موثر باشند.

در این میان مسئولان باید به خواسته‌های مردم توجه کنند تا با اعتماد دوطرفه مسیر رشد و بالندگی برای کشور ایران فراهم شود.

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news