امروز : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده انتظامی فریدونکنار خبر داد

مرگ مشکوک یک فرد میانسال در فریدونکنار

فرمانده انتظامی فریدونکنار از کشف جسد و مرگ مشکوک یک فرد میانسال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بصیرنیوز، غلامحسین رمضان‌نژاد فرمانده انتظامی فریدونکنار در گفت‌وگو با بصیرنیوز از کشف جسد یک فرد میانسال در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: عصر امروز و در پی اطلاع به اداره آگاهی فریدونکنار مبنی بر کشف جسد مردی میانسال اقدامات لازم در دستور کار قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: پس از بررسی ماموران آگاهی مشخص شد که این فرد به نام م ش فرزند ابراهیم ۵۳ ساله به عنوان مسافر از شب گذشته وارد فریدونکنار شده و با اجاره یک ویلا در خیابان ساحلی منتهی به اداره رهنمایی و رانندگی مستقر شده است و صبح امروز صاحب‌ ویلا در حالی که برای گرفتن اجاره به ویلای ساحلی خود مراجعه کرد ولی با عدم پاسخگویی مجبور به ورود ساختمان خود شده که با جسد این فرد رو به رو می‌شود.

فرمانده انتظامی فریدونکنار با اشاره به اینکه هنوز علت مرگ این فرد مشخص نشده است، تصریح کرد: به احتمال زیاد علت مرگ این فرد خودکشی یا گازگرفتگی است.

رمضان‌نژاد افزود: هیچ علائم کبودی، شکستگی، خفگی و خراشیدگی در متوفی وجود ندارد و همین امر احتمال قتل را پایین می‌آورد.

وی با بیان اینکه این فرد به صورت انفرادی اقدام به مسافرت کرده است، یادآور شد: در حال حاضر هنوز مشخص نیست که این فرد اهل کجاست و تنها مدرک شناسایی او یک کارت ملی بوده که باید از سوی ثبت احوال مراحل شناسایی هویتی این فرد در روزهای آینده انجام شود.

فرمانده انتظامی فریدونکنار در پایان گفت: جسد این فرد در حال حاضر برای تشخیص علت مرگ در پزشک قانونی است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news