امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۹:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمله نیکی هیلی در شورای امنیت به دمشق و مسکو

«نیکی هیلی» نماینده آمریکا در سازمان ملل در جریان نشست شورای امنیت این سازمان ادعا‌های مضحکی را علیه دمشق و مسکو مطرح کرد.

به گزارش بصیرنیوز،نماینده آمریکا در سازمان ملل ضمن نادیده گرفتن حمایت‌های کشورش از تروریست‌های تکفیری در سوریه، دمشق و مسکو را به کشتار غیرنظامیان در غوطه شرقی متهم کرد.

به گزارش الجزیره، «نیکی هیلی» نماینده آمریکا در سازمان ملل در جریان نشست شورای امنیت این سازمان ادعا‌های مضحکی را علیه دمشق و مسکو مطرح کرد.

بر اساس این گزارش، وی ضمن نادیده گرفتن حمایت‌های کشورش از تروریست‌های تکفیری در سوریه، دمشق و مسکو را به کشتار غیرنظامیان در غوطه شرقی متهم کرد.

نماینده آمریکا افزود: آمریکا آماده دادن رأی مثبت به پیش نویس قطعنامه پیشنهادی کویت و سوئد است. غوطه شرقی دمشق بیش از این نباید شاهد اقدامات مجرمانه باشد!

وی همچنین به منظور فریب افکار عمومی و تطهیر چهره آمریکا در نزد افکار عمومی گفت که باید اجازه ورود کمک‌های پزشکی و انسانی به غوطه شرقی داده شود.

هیلی همچنین از اعضای شورای امنیت خواست تا به پیش نویس قطعنامه سوئد و کویت درباره غوطه شرقی دمشق رأی دهند.

گفتنی است، عامل اصلی تشدید بحران انسانی در غوطه شرقی دمشق، تداوم حمایت‌های تسلیحاتی ایالات متحده آمریکا از تکفیری‌های مستقر در این منطقه است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news