امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه فریدونکنار:

مسئولان دولتی نباید دارای روحیه اشرافی‌گری باشند

امام جمعه فریدونکنار خاطرنشان کرد: مسئولان دولتی نباید دارای روحیه اشرافی‌گری باشند و قانون باید برای تمامی افراد جامعه به صورت یکسان اجرا شود.

به گزارش بصیرنیوز، حجت‌الاسلام سید محمود جلالی امام جمعه فریدونکنار در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به سانحه سقوط هواپیما در یاسوج، اظهار کرد: این سانحه موجب تاسف ملت ایران و به ویژه خانواده های داغدیده شده است که از نیروهای نظامی، انتظامی، ارتش، سپاه، هلال‌احمر و نیروهای مردمی برای کمک‌های صورت گرفته قدردانی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: درهفته گذشته برخی افراد با تحریک منافقان دست به اقدامات خرابکارانه در تهران زدند و نیروی انتظامی با توجه به اینکه مسئول تامین امنیت کشور است و با صبر و حوصله با این افراد برخورد کرد اما این اغتشاشگران با وحشی‌گری سه نفر از پرسنل نیروی انتظامی و یک نفر از بسیجیان را به شهادت رساندند که این حرکت از سوی مردم فریدونکنار محکوم می‌شود.

امام جمعه فریدونکنار تاکید کرد: قوه قضاییه و مسئولان مربوطه باید به سرعت برخورد لازم را با این اغتشاش‌گران را انجام دهند تا این افراد از رافت جمهوری اسلامی سوءاستفاده نکنند.

جلالی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در دیدار با مردم تبریز، تصریح کرد: یکی از مطالبی که ایشان فرمودند درخصوص فضای باز برای انتقاد در جمهوری اسلامی است که باید منتقدین اصول نقد را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه ارتجاع و برگشتن به دوره پهلوی از آسیب های جدی است، گفت: روحیه دولتمردان نباید به سمت اشرافی‌گری باشد و قانون باید برای تمامی افراد جامعه به صورت یکسان اجرا شود.

امام جمعه فریدونکنار با بیان اینکه تکیه بر خارج موجب پیشرفت نمی‌شود، افزود: برجام یکی از نمونه‌هایی است که نشان داد که کشورهای غربی هیچگاه به نفع ایران قدمی برنمی‌دارند و متاسفانه هنوز برخی از کارگزاران دولت نسبت به این موضوع دقت کافی را ندارند.

جلالی با اشاره به اجلاسیه امنیتی مونیخ خاطرنشان کرد: نتانیاهو با خیمه شب بازی در اجلاسیه مونیخ نشان داد که در سردرگمی است و امیدواریم ملت‌های مسلمان با بصیرت و دوراندیشی نسبت به جاهلیت غرب آگاه شوند.

وی تصریح کرد: در سال ۲۰۱۷ نزدیک به ۱۸ هزار مورد تیراندازی در آمریکا رخ داده است که حدود ۹۰۰ نفر از نوجوانان در این تیراندازی‌ها به قتل رسیده اند و بیش از ۶ برابر سلاح دنیا در دست مردم آمریکا است و رئیس جمهور این کشور در پیشنهادی احمقانه دستور مسلح کردن تمامی گروه‌ها برای جلوگیری از خشونت را می دهد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news