امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۸:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هزینه طرح ترافیک خبرنگاران چقدر است؟

رئیس شورای شهر تهران گفت: بر اساس پیشنهادی که امروز در صحن علنی شورا به تصویب رسید هزینه حضور در طرح ترافیک خبرنگاران به شدت کاهش یافته است و این هزینه کمتر از یک میلیون تومان خواهد شد.

به گزارش بصیرنیوز،محسن هاشمی در پایان چهل و هشتمین جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره مصوبات این جلسه اظهار داشت: در جلسه امروز به موقع به مواردی که از سوی فرمانداری تهران درباره طرح جدید ترافیک مطرح شده بود رسیدگی شد و توانستیم قبل از موعد مقرر به مصوبه عوارض طرح ترافیک بپردازیم.

وی ادامه داد: در بررسی‌های صورت گرفته بعضی از اصلاحات در مصوبه قبلی اتفاق افتاد و در بعضی از موارد نیز اعضای شورا به نظر قبلی خود پافشاری کردند.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: در جلسه امروز مقرر شد طرح ترافیک برای جانبازان ۲۵ درصد و ۲۵ درصد به بالا به صورت رایگان داده شود و هزینه‌های آن نیز توسط شهرداری تهران پرداخت شود.

هاشمی درباره طرح ترافیک خبرنگاران نیز افزود: بر اساس پیشنهادی که امروز در صحن علنی شورا به تصویب رسید هزینه حضور در طرح ترافیک خبرنگاران، عکاسان و روزنامه‌نگاران به شدت کاهش یافته است و این هزینه کمتر از یک میلیون تومان خواهد شد البته بستگی به ورود و ساعت حضور خبرنگاران در محدوده طرح نیز دارد.

بیشتر بخوانید:

تخفیف ۹۰ درصدی طرح ترافیک برای خبرنگاران

وی افزود: در جلسه امروز تصمیماتی نیز نسبت به وانت بارها و کامیون‌ها گرفته شد.

رئیس شورای شهر تهران افزود: نهایتاً طرح جدید ترافیک تهران با اصلاحات و تغییرات صورت گرفته به کمیته تطبیق فرمانداری تهران ارسال شد و فرمانداری باید در این خصوص پاسخ لازم را ارائه دهد.

هاشمی درباره زمان اجرای طرح ترافیک جدید تهران گفت: امیدواریم در سال آینده این طرح اجرایی شود و معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرده است که آمادگی لازم را برای اجرای طرح داریم.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه مصوبات سفرهای خارجی شهردار تهران چه بوده است، گفت: در سه‌شنبه هفته جاری شهردار تهران با اعضای شورا جلسه هم‌اندیشی خواهد شد و در آن جلسه درباره دستاوردهای سفرهای خود گزارشی را ارائه خواهد داد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news