امروز : سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۲۲:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگ برنده دربی ۸۶ دست کدام تیم است؟

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: تیمی می‌تواند در دربی موفق باشد که آرامش روحی و روانی بیشتری داشته باشد.

به گزارش بصیرنیوز،صادق ورمزیار با اشاره به پیروزی استقلال برابر فولاد خوزستان گفت: بازی تماشایی و پرگلی را مشاهده کردیم. این روزها استقلال به شرایط آرمانی رسیده و اگر نگوییم به اوج کامل رسیده، اما در وضعیت بسیار خوبی است و در بازی های گذشته هر تیمی که مقابل آبی پوشان قرار گرفته، شکست را پذیرا شده است.

وی تأکید کرد: این روزها استقلال از پتانسیل بالایی برخوردار است و می توانیم این تیم را یکی ازقدرت های آسیا بدانیم. آنها در مقابل الریان، الهلال و فولاد بازی های قابل قبول و نتایج خیلی خوبی هم کسب کردند و توانستند روز به روز بهتر شده و حالا با روحیه بسیار بالا آماده  دربی۸۶ باشند.

پیشکسوت استقلال درخصوص دربی روز پنجشنبه هم اظهار داشت: هر دو تیم بازی های ماقبل دربی را با پیروزی به پایان رسانده اند. پرسپولیس تیم خوبی است. قهرمانی اش مسجل شده و به دنبال این است که بتواند با پیروزی برابر استقلال، قهرمانی اش را تکمیل کند اما آنها در مقابل السد عملکرد خوبی نداشتند و ازهماهنگی همیشگی به دور بودند ولی استقلال توانست برابر الهلال و فولاد پیروز شده و نشان دهد یکی از هماهنگ ترین تیم های فوتبال ایران است.

ورمزیار در ادامه گفت: مهمترین بحث اصلی دربی، مسائل روحی و روانی است وهر تیمی که از لحاظ روحی، آرامش کامل داشته باشد می تواند در زمین هم بازی قابل قبولی از خود ارائه دهد. بعضی بازیکنان هستند که در زمان دربی ۵۰ درصد از بازی همیشگی خود را نمی توانند ارائه کنند آن هم به دلیل استرس و فشاری است که بر روی آنها پدید می آید و جو ورزشگاه آنها را می گیرد. برای همین است که خیلی معتقدند باید بازیکنانی در این دیدار حضور داشته باشند که از تجربه بالایی برخوردار بوده و به قول معروف دربی باز هستند.

وی در خصوص خط هافبک دو تیم هم تصریح کرد: تأثیرگذارترین افراد دربی در خط دفاع هستند و باید منتظر بمانیم و ببینیم جنگ میان این میدان را چه کسی برنده خواهد شد. این روزها جباروف و ابراهیمی در اوج آمادگی هستند و این می تواند خطر بسیار برای پرسپولیس داشته باشد و مطمئنا برانکو هم برنامه خاصی برای مهار این دو بازیکن آماده استقلال دارد.

ورمزیار خاطرنشان کرد: حساسیت دربی به عامه مردم هم سرایت کرده و می بینیم که حتی کسانی که اهل فوتبال نیستند روزهای قبل و بعد از دربی در این مورد صحبت می کنند. بنابراین کادر فنی تیم ها باید از لحاظ روانی بازیکنانشان را برای این دیدار آماده کنند.

وی در پایان و در پاسخ به این پرسش که نتیجه دیدار چه خواهد شد؟ گفت: پیش بینی نتیجه غیر ممکن است اما فکر می کنم هر تیمی که از لحاظ روحی آماده تر و آرامش بیشتری داشته باشد، موفق تر خواهد بود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news