امروز : چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آسیب‌دیدگی نیمار به معضلی بزرگ برای باشگاه پاریسن‌ ژرمن و هواداران این تیم تبدیل شده است. گمانه زنی های زیادی درباره آسیب‌دیدگی این بازیکن برزیلی و زمان دوری او از میادین وجود دارد. با وجود این که فدراسیون فوتبال برزیل تاکید دارد که باید نیمار جراحی شود اما باشگاه پاریسن‌ ژرمن و سرمربی این تیم تاکید دارند که نیمار نیازی به جراحی ندارد و به دیدار حساس برابر رئال مادرید خواهد رسید. پدر نیمار در گفت‌وگویی که با گلوبو اسپورت برزیل داشت به این شایعات پایان داد و هواداران پاریسن‌ ژرمن را شوکه کرد. او گفت‌: نیمار چه جراحی شود و چه جراحی نشود شش الی هشت هفته قادر به بازی نخواهد بود. به این ترتیب گران‌ترین بازیکن پاریسن ژرمن دیدار حساس برابر رئال مادرید در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد. این دیدار در حالی در ورزشگاه خانگی پاریسن‌ ژرمن برگزار می‌شود که این تیم در دیدار رفت با نتیجه‌ سه بر یک تن به شکست داده است.

سرمربی میلان در آستانه بازی نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا به تمجید از رقیب تیمش پرداخت و از برف رم گله کرد.

به گزارش بصیرنیوز،

جنارو گتوزو، سرمربی میلان در کنفرانس خبری پیش از بازی برگشت تیمش در خانه لاتزیو در نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا به تمجید از رقیب پرداخت و از شرایط جوی گله کرد.

 او گفت: عصبانی هستم چون پس از سال‌ها در رم برف آمد و مجبور شدیم به جای زمین چمن در سالن تمرین کنیم!  باید انرژی خودمان را بازیابیم و به بازی‌های بعد فکر کنیم. در بیش‌تر مقاطع ادامه فصل هر ۳ روز یکبار بازی می‌کنیم. موظف هستیم آمادگی خودمان را حفظ کنیم و  از حد انرژی فعلی فراتر برویم چون با تیم‌هایی مواجه  خواهیم شد که به  لحاظ دارا بودن بازیکنان تکنیکی در شرایط خوب هستند.باید اتحادی که در ۲  ماه اخیر داشتیم را باز هم نشان دهیم.

او در ادامه افزود:  لاتزیو تیم بسیار خوبی است و متوقف کردن آن‌ها بسیار سخت به نظر می‌رسد. رقیب ما  بسیار خوب بازیسازی می‌کند. به بازیکنانم توصیه می‌کنم مواظب باشند و بازی بسیار خوبی را به نمایش بگذارند. مهم ترین نکته، بازیابی انرژی و  درک تاکتیکی بالاست زیرا با تیم‌های مهم و دارای یک سبک بازی مشخص، مواجه خواهیم شد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news