امروز : چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عمار حکیم در دیدار با سفیر آمریکا چه گفت؟

رئیس جریان حکمت ملی عراق در دیدار با سفیر آمریکا در عراق تأکید کرد که انتخابات پارلمانی پیش رو از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا می تواند در ترسیم آینده عراق تأثیر داشته باشد.

به گزارش بصیرنیوز،«عمار حکیم» رئیس جریان حکمت ملی عراق با «داگلاس سلیمان» سفیر آمریکا در بغداد، دیدار و گفتگو کرد.

بر اساس این خبر، در این دیدار تحولات سیاسی و امنیتی عراق و منطقه خاورمیانه مورد بررسی قرار گرفته است و در خصوص انتخابات پارلمانی پیش رو در عراق نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفته است.

رئیس جریان حکمت ملی عراق ضمن تأکید بر اهمیت انتخابات پارلمانی پیش رو در عراق اعلام کرده که این انتخابات می تواند آینده عراق و مسیر عبور به ثبات و ساخت دولت را ترسیم کند.

وی همچنین بر نقش جوانان در مرحله پیش رو در عراق تأکید کرده و گفت با توجه به اینکه جوانان عراقی یکی از بزرگترین بخش های جامعه این کشور هستند، آنها می توانند به موفقیت های زیادی دست پیدا کنند.

عمار حکیم گفت در راستای همین مسأله جریان حکمت ملی عراق تصمیم گرفت تا ۹۰ درصد از فهرست های انتخاباتی خود را به افراد جدید که شمار زیادی از آنها را جوانان تحصیلکرده تشکیل می دهند واگذار کند.

رئیس جریان حکمت ملی عراق در خصوص رابطه با اقلیم کردستان هم بر لزوم ادامه مذاکرات و اقداماتی که به حل اختلافات موجود میان بغداد و اربیل منجر می شود، پافشاری کرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news