امروز : یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۹:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدافع ایرانی الاهلی منتظر تصمیم باشگاه

پژمان منتظری، مدافع ایرانی الاهلی هنوز وضعیت مشخصی برای فصل آینده ندارد و این درحالی است که قرارداد او با الاهلی به پایان رسیده است. مسئولان الاهلی مدتی پیش به منتظری اعلام کردند که در پایان فصل با او مذاکره خواهند کرد، اما هنوز چنین اتفاقی رخ نداده است. منتظری در حال حاضر منتظر است […]

پژمان منتظری، مدافع ایرانی الاهلی هنوز وضعیت مشخصی برای فصل آینده ندارد و این درحالی است که قرارداد او با الاهلی به پایان رسیده است. مسئولان الاهلی مدتی پیش به منتظری اعلام کردند که در پایان فصل با او مذاکره خواهند کرد، اما هنوز چنین اتفاقی رخ نداده است. منتظری در حال حاضر منتظر است تا مسئولان الاهلی با او مذاکره کنند، هرچند که برخی از رسانه‌های قطری خبر داده‌اند که شاید الاهلی تصمیمی برای ادامه همکاری با منتظری نداشته باشد.

البته مدافع تیم ملی ایران زیر ذره‌بین برخی دیگر از تیم‌های قطری قرار گرفته است. اولویت او ماندن در فوتبال قطر است، ولی اگر منتظری پیشنهادی از تیم‌های قطری دریافت نکند مجبور است به فوتبال ایران برگردد.

مجتبی جباری دیگر بازیکن ایرانی الاهلی هم قراردادش با این تیم به پایان رسیده است و مسئولان الاهلی تمایلی برای حفظ این بازیکن ندارند. با این وضعیت باید جدایی جباری را از تیم الاهلی قطعی بدانیم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news