امروز : یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۹:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشف ۴۱ کیلوگرم حشیش در بابلسر

محسن نوروزی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: حسب گزارش مامورین، پیگیری فعالیت فردی به نام “ا.چ” از عناصر فعال در امر قاچاق مواد مخدر در بابلسر و شهرهای همجوار، در دستور کار قضایی قرار گرفت. وی افزود: در این راستا فرد مذکور با همراهی فرد دیگری به نام “م.م” با مقدار ۴۱ کیلوگرم ماده مخدر از […]

محسن نوروزی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: حسب گزارش مامورین، پیگیری فعالیت فردی به نام “ا.چ” از عناصر فعال در امر قاچاق مواد مخدر در بابلسر و شهرهای همجوار، در دستور کار قضایی قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا فرد مذکور با همراهی فرد دیگری به نام “م.م” با مقدار ۴۱ کیلوگرم ماده مخدر از نوع حشیش که در داخل خودروی پراید جاسازی شده بود، دستگیر شدند و مواد مخدر از آنها کشف و ضبط شد.

دادستان عمومی و انقلاب بابلسر خاطرنشان کرد: متهمین با صدور قرار بازداشت موقت به زندان معرفی شدند و پرونده برای اخذ سوابق کیفری آنها در وقت نظارت قرار دارد.

نوروزی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از کشف حدود پنج کیوگرم ماده مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.

وی ادامه داد: این مقدار مواد مخدر، از دو متهم کشف و ضبط شده که متهمین پس از رسیدگی به پرونده و تفهیم اتهام با صدور قرار مناسب به زندان معرفی شدند.

دادستان عمومی و انقلاب بابلسر در پایان تاکید کرد: متهمین به جرم خود اعتراف کردند و پرونده با صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست به دادگاه جزایی ارسال شده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news