امروز : یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۹:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۶ مصدوم بر اثر برخورد اتوبوس به دیواره کوه در محور هراز

جمشید نیک‌زاد در گفت‌وگو با سفیر هراز درباره حادثه برخورد اتوبوس به کوه در محور هراز، اظهار کرد: این اتوبوس از تهران به سمت آمل در حرکت بود که بعد از پیچ لاسم به کوه برخورد کرد. وی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت، افزود: علت این حادثه سرعت بالای اتوبوس و […]

جمشید نیک‌زاد در گفت‌وگو با سفیر هراز درباره حادثه برخورد اتوبوس به کوه در محور هراز، اظهار کرد: این اتوبوس از تهران به سمت آمل در حرکت بود که بعد از پیچ لاسم به کوه برخورد کرد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت، افزود: علت این حادثه سرعت بالای اتوبوس و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام شد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر آمل با عنوان اینکه تیم‌های امدادی پایگاه‌های امداد و نجات پلور، گزنک، رینه و کهرود بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند، تصریح کرد: چهار دستگاه آمبولانس و یک خودروی ست هیدورلیک نجات برای برش به محل حادثه اعزام شد.

نیکزاد در پایان با بیان اینکه کار رهاسازی مصدومان انجام شد و در حال انتقال به درمانگاه گزنک هستند، خاطرنشان کرد: این حادثه ۱۶ مصدوم برجای گذاشت که همگی به درمانگاه گزنک منتقل شدند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news