امروز : یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۲۱:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جنگ استقلال و سپاهان بر سر جپاروف

سرور جپاروف بازیکن فعلی سپاهان، مدت هاست که سوژه کری خوانی های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است. این بازیکن برای عقد قرارداد با استقلال به ایران آمد و با تیم منصوریان قرارداد هم بست. اما بعدا مشخص شد که استقلال از نقل و انتقالات محروم است و سپاهان هم سریع این بازیکن را جذب […]

سرور جپاروف بازیکن فعلی سپاهان، مدت هاست که سوژه کری خوانی های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است. این بازیکن برای عقد قرارداد با استقلال به ایران آمد و با تیم منصوریان قرارداد هم بست. اما بعدا مشخص شد که استقلال از نقل و انتقالات محروم است و سپاهان هم سریع این بازیکن را جذب کرد.

اما حالا استقلالی ها می گویند جپاروف را خودشان قرضی به سپاهان داده اند و سپاهانی ها هم این موضوع را قبول ندارند و می گویند جپاروف خودش باید تصمیم بگیرد فصل بعد در کدام تیم بازی خواهد کرد. فعلا که نه استقلالی ها از موضع خود کوتاه می آیند نه سپاهانی ها. باید دید در فصل نقل و انتقالات چه اتفاقی رخ خواهد داد اما سپاهانی ها حرفشان این است که جپاروف با توجه به محرومیت استقلال از نقل و انتقالات، اصلا قراردادی با این تیم ندارد و بعد از پایان این فصل خودش می تواند درباره آینده اش تصمیم بگیرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news