امروز : چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۲:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران:

سطح نارضایتی مردم از مسئولان زیاد است/ لزوم ایجاد روحیه جهادی سپاه در مسئولان اجرایی

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با اشاره به اینکه سطح نارضایتی مردم از مسئولان زیاد است گفت: روحیه جهادی سپاه پاسداران باید در بین بخشداران و مسئولان اجرایی ایجاد شود.

به گزارش بصیرنیوز، مجید حسین‌زادگان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در نخستین جلسه شورای اداری فریدونکنار اظهار کرد: عدم نارضایتی که امروز در جامعه از مسئولان وجود دارد در چند سال گذشته نبوده و این در حالی است که در انتخابات گذشته بیش از ۴۰ میلیون نفر شرکت کردند اما سطح نارضایتی زیاد است.

وی خاطرنشان کرد: بخشی از این مشکلات در سطح بین المللی، ملی و فروملی است و بخشی دیگر از این مشکلات به مسئولان باز می‌گردد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران تصریح کرد: اتحاد بین حاکمیت و ملت نیاز امروز جامعه است و همه با هم باید برای رفع مشکلات اقدامات لازم را انجام دهیم.

حسین‌زادگان افزود: فساد، تبعیض و بی‌عدالتی از جمله عواملی است که موجب نارضایتی مردم می‌شود و باید این عوامل را با ریشه یابی در سه قوه برطرف کرد.

وی با اشاره به مواردی که موجب توسعه و پیشرفت در سطح شهرستان‌ها می‌شود، گفت: در حال حاضر نیاز است تا کارهای جدید و فوق العاده انجام شود و تغییر در سطح مسئولان باید همراه با رضایتمندی و پیشرفت باشد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران تاکید کرد: ایجاد اشتغال، سمن و صندوق های خیریه نیاز روستاها است که باید از سوی بخشداران به صورت جدی دنبال شود.

وی با قدردانی از سپاه پاسداران گفت: این نهاد با روحیه جهادی و با کمترین امکانات در حال سازندگی و نقش آفرینی است و لازم است این روحیه در بین بخشداران و مسئولان اجرایی ایجاد شود.

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه کار ادارات در حال حاضر فقط به صورت حرفه ای شده خاطرنشان کرد: خلاقیت و تلاش شبانه‌روزی نیازمند ادارت ما است.

این مسئول تصریح کرد: تشکیل ان جی او ها نقش مهمی در توسعه و ظرفیت سازی دارد که این امر باید از سوی مسئولان دنبال شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: فضای مجازی دارای ظرفیت های زیادی است که مسئولان باید از این ظرفیت استفاده کنند و گزارش عملکرد خود را به گوش مردم برسانند.

وی خاطرنشان کرد: بانوان از ظرفیت زیادی برخوردار هستند که نخستین بخشدار زن در فریدونکنار منصوب شد و باید ۵۰ درصد بانوان در مدیریت‌های استان به کارگیری شوند.

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه افزایش نشاط اجتماعی بسیار در جامعه موثر است تصریح کرد: افزایش نشاط اجتماعی فقط مختص برگزاری کنسرت نیست بلکه برگزاری مسابقات ورزشی می‌تواند موثر باشد چراکه وضعیت مازندران از نظر سلامت مناسب نیست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران اظهار کرد: حمایت از سرمایه‌گذار و توجه به ارباب رجوع از موارد دیگری است که باید در دستور کار باشد..

وی در پایان با قدردانی از تلاش‌های فرماندار فریدونکنار گفت: فریدونکنار از نظر امنیتی مشکلی ندارد و این امر نشان دهنده تلاش مسئولان اجرایی، امنیتی و انتظامی است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news