امروز : پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
با حضور جانشین سپاه کربلا و جمعی از مسئولان؛

آئین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار برگزار شد

با حضور جانشین سپاه کربلا و جمعی از مسئولان آئین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار برگزار شد.

به گزارش بصیرنیوز، آئین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار با حضور حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی امام جمعه، محمدمهدی نصیری فرماندار، حسین محمدرضایی جانشین فرمانده سپاه کربلا، جمعی از مسئولان ستادی سپاه کربلا، پاسداران ناحیه فریدونکنار و مسئولان ادارات و نهادهای این شهرستان در نمازخانه سپاه فریدونکنار برگزار شد.

سپاه با اقتدار و روحیه جهادی در حال خدمت است

حسین محمدرضایی جانشین فرمانده سپاه کربلا در آئین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار اظهار کرد: تمامی کشورها و حکومت ها قبل از اینکه کاری انجام دهند در پی ابجاد امنیت هستند و اهمیت امنیت به مقداری است که همیشه در اولویت قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه ایجاد امنیت در دین اسلام سفارش شده، خاطرنشان کرد: جنگ و جدال در اسلام برای کشورگشایی و اشغال نیست بلکه برای تامین امنیت است.

جانشین فرمانده سپاه کربلا تصریح کرد: نخستین مولفه برای تامین امنیت داشتن اقتدار است و خودکفایی و اقتصاد قوی هم به دنبال آن است.

محمدرضایی با بیان اینکه ایران قبل از انقلاب دچار چالش‌های زیادی بوده است، گفت: در حال حاضر کشور ایران رشد زیادی در زمینه اقتصادی کرده و اگر هر کشوری با این همه تحریم مواجه بود دچار شکست می‌شد.

وی با اشاره به اینکه دشمن در حال ضربه اقتصادی به کشور ما است، یادآور شد: دشمنان در حال حاضر فقط به فکر ضربه اقتصادی هستند که لازم است اقتصاد ما در داخل کشور قوی شود.

جانشین فرمانده سپاه کربلا افزود: قدرت فقط در زمینه داشتن جنگ افزار نیست که البته جمهوری اسلامی در این زمینه بسیار پیشرفت کرده اما در حال حاضر باید درعرصه اقتصاد قدرت پیدا کنیم.

محمدرضایی با تاکید بر اینکه مسئولان باید به فکر اشتغال جوانان باشند اظهار کرد: متاسفانه بسیاری از کالاهایی که تکنولوژی آن در داخل وجود دارد از خارج وارد شده که این امر موجب عدم اشتغال می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: سیاست غلط برخی از دولتمردان موجب شد تا فضای اقتصادی کشور دچار چالش شود و برای مثال در حالی که کشاورزی می تواند از ظرفیت های حمایتی در بحث اقتصاد باشد اما در کشاورزی هنوز مشکلات زیادی وجود دارد و حمایت های لازم انجام نمی‌شود.

جانشین فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه یکی دیگر از مولفه قدرت اتحاد و همبسگی است گفت: اگر اتحاد همبستگی و هم افزایی شکل بگیرد دشمن با هر قدرتی نمی تواند کشور ما را دچار چالش کند

محمدرضایی با اشاره به اینکه اقتدار کشور ما به حدی رسیده است که دشمن هیچ کاری نمی‌تواند انجام دهد، تصریح کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به حدی رشد کرده‌اند که دشمنان به طور مداوم در حال ضربه زدن به نیروهای مسلح هستند.

وی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران سیبل هجمه دشمنان داخلی و خارجی شده است گفت: در حال حاضر سپاه پاسداران با اقتدار و روحیه جهادی در حال خدمت کردن به هرجایی از مملکت است که دچار مشکل می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه کربلا وجود رهبری فرزانه و اندیشمند را از دیگر مولفه‌های قدرت دانست و تاکید کرد: با توجه به اینکه این همه چالش بر سر راه کشور قرار دارد اما رهبری با نگاهی اندیشمندانه کشور را از این چالش‌ها عبور داده است.

فعالیت ۱۵ ساله در سپاه ناحیه فریدونکنار

خیرالله باقرزاده فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار در این مراسم اظهار کرد: فریدونکنار دارای ۲۵ هزار بسیجی با ۷۵ پایگاه، ۶ حوزه مقاومت و سه گردان بیت‌المقدس و یک گردان الزهرا که خدمات سپاه در این مجموعه قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به بخشی از عملکرد خود در مدت ۲۵ ماهه خدمت در فریدونکنار خاطرنشان کرد: تشکیل گروه جهادی و ساخت بیش از ۲۵ خانه محروم، تغییر سایت اتاق فرماندهی، پیگیری برای تغییر سایت ساختمانی ناحیه بخشی از عملکرد این ناحیه بوده است.

فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار تصریح کرد: پیگیری برای ساخت درمانگاه، تشکیل و همراهی اجرای موکب خدام الحسین، کسب رتبه های اول تا سوم رزمایش شباب، بازسازی واقعه غدیر، اعزام چندین گروه جهادی به مناطق زلزله زده کرمانشاه از دیگر فعالیت های انجام شده است.

باقرزاده گفت: حدود ۱۵ سال در زمینه جنگ نرم و به عنوان خادم در فریدونکنار خدمت کردم که امیدواریم خداوند متعال و تمامی مردم این شهرستان از عملکرد ما راضی باشند.

گفتنی است در پایان این آئین از زحمات خیرالله باقرزاده قدردانی شد و عبدالله جعفرزاده جانشین سابق ناحیه ساری به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار منصوب شد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news