امروز : پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار:

بسیج اهل تسامح و تساهل بر سر ارزش‌ها نیست

فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار گفت: بسیج اهل تسامح و تساهل بر سر ارزش‌ها نیست اما اهل تعامل با تمامی سازمان‌ها، نهادها و اداراتی است که در راستای اهداف انقلاب و ولایت مطلقه فقیه حرکت می‌کنند.

به گزارش بصیرنیوز، عبدالله جعفرزاده فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار در آئین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه این شهرستان اظهار کرد: در جهان بینی الهی هنر بر دوگونه است که یکی از آن هنر همراه با حقیقت و مرتبط با عالم ملکوت است و هر چیزی که ملکوتی باشد زیبا است.

وی خاطرنشان کرد: هنر عاری از حقیقت یا شیطانی نوع دیگری از هنر است که در ورطه پلشتی‌ها حرکت می‌کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار با اشاره به اینکه ویژگی مهم هنر متعالی همراهی و همدلی با مردم است تصریح کرد: هنر متعالی همچنان که سر به آسمان دارد ریشه‌اش در خاک است و از مردم، با مردم، در مردم و برای مردم است.

جعفرزاده ادامه داد: هنر اندیشه بسیج و بسیجی مانند هنر متعالی با حقیقت همراه، سر بر آسمان ریشه در خاک و همدل با مردم است.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرمودند ” تشکیل بسیج به امام (ره) الهام شده بود” یادآور شد: بسیج توانمندی ملت ما در دفاع از اسلام و انقلاب است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار با بیان اینکه امروز به پشتوانه بسیج در چندین میدان حاضر هستیم، گفت: ایستادگی در برابر جریانات معاند داخلی و خارجی از مهمترین ویژگی های بسیج است که پشتوانه این انقلاب هستند و هنری که بسیجیان نشان دادند.

جعفرزاده با اشاره به اینکه ایثار، ازخودگذشتی و شهادت هنر بسیجی است، یادآور شد: بسیج عصاره فضائل یک ملت و چکیده همه خوبی‌ها است و به همین دلیل در پایان جنگ امام (ره) به مسئولان کشور سفارش کردند که در زمینه های مختلف از ظرفیت و توانایی بسیج استفاده کنند.

وی تاکید کرد: بسیج اهل تسامح و تساهل بر سر ارزش‌ها نیست اما اهل تعامل با تمامی سازمان‌ها، نهادها و اداراتی است که در راستای اهداف انقلاب و ولایت مطلقه فقیه حرکت می‌کنند.

 

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news