امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۹:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات فریدونکنار:

شورای نگهبان به دنبال حراست از انقلاب و دور از بازی‌های سیاسی است

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات فریدونکنار گفت: شورای نگهبان در دوره‌های مختلف انتخابات به دنبال حراست از انقلاب و آرای مردم بوده و هیچگاه اسیر بازی‌های سیاسی نشده است.

به گزارش بصیرنیوز، سیدعلی محمدی رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات فریدونکنار در همایش بصیرتی و کاربردی این دفتر که در مسجد بقیه‌الله این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های اصلی دفتر نظارت و بازرسی برگزاری همایش‌های بصیرتی و کاربردی و آموزش ناضرین برای جذب و نگهداشت نیروهای ناضر است.

وی خاطرنشان کرد: انقلابی بودن و انقلابی فکر کردن از ویژگی‌های اصلی است که باید در تمامی نیروهای دفاتر شورای نگهبان حفظ شود.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات فریدونکنار با اشاره به هجمه دشمنان جمهوری اسلامی علیه شورای نگهبان، تصریح کرد: اعضای دفاتر شورای نگهبان باید بدون توجه به هجمه‌های دشمنان در پی فعالیت‌های قانونی و خدمت به نظام باشند.

محمدی با بیان اینکه یکی از موضوعات اصلی جامعه امروز مباحث اقتصادی است، گفت: برخی از مسئولان نگاه خود را برای برطرف کردن مشکلات اقتصادی به بیرون از کشور منعطف کرده‌اند که این یک امر بیهوده است.

وی یادآور شد: برجام یکی از تجربیاتی است که نشان داد چشم دوختن و اعتماد کردن به آمریکا و کشورهای غربی امری اشتباه است.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات فریدونکنار افزود: در حالی که برخی افراد همیشه به دنبال مذاکره با آمریکا بودند و این کشور را کدخدا می‌دانستند اما فشار زیادی که پس از برجام از سوی آمریکا به ایران تحمیل شد نشان داد که دشمنی آنها همیشه پابرجا است و هیچ اعتمادی نباید به خارج از کشور کرد.

محمدی تاکید کرد: دیگر نباید به برجام اروپایی چشم امید بست چراکه کشورهای اروپایی هم به فرموده مقام معظم رهبری قابل اعتماد نیستند.

وی با اشاره به اینکه شورای نگهبان وظیفه سنگینی دارد گفت: این نهاد در دوره‌های مختلف انتخابات به دنبال حراست از انقلاب و آرای مردم بوده و هیچگاه اسیر بازی‌های سیاسی نشده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news