امروز : پنج شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
طعم شیرین خدمت‌رسانی به دیار علویان رسید/

بسیجیان پای کار انقلابند/خدمت آبادانی در شهرهای فریدونکنار، رامسر و سوادکوه

برگزاری اردوهای جهادی در راستای رشد و توسعه کشور بسیار موثر است و قرار است روایت عشق و خدمت آبادانی در شهرهای فریدونکنار، رامسر و سوادکوه را در قاب اردوهای جهادی به تصویر بکشیم.

به گزارش بصیرنیوز، خدمت به مردم و زدودن غبار غم و اندوه از دل و جان مردم این سرزمین همواره شعار جهادگران بسیجی بوده است. برای این جوانان جهادگر، تابستان فصل مهاجرت از زادگاه به نقاط محروم کشور است. امسال و از ۹ شهریور ماه همزمان با برپایی “رزمایش خدمت” که با محوریت و هدایت سازمان بسیج مستضعفین در سراسر کشور، اقدامات عمرانی و خدمات‌رسانی بسیج سازندگی نیز به اوج خود رسیده است. این روزها جوانان جهادگر در اقصی نقاط کشور هر کمکی که بتوانند برای کمک به مردم در قالب فعالیت‌های محرومیت‌زدایی و سازندگی انجام می‌دهند.

در این گزارش به عملکرد بسیجیان و نیروهای مردمی شهرهای فریدونکنار، رامسر و سوادکوه که با مشارکت هشت قشر بسیج شامل بسیج مهندسین عمران، مهندسین کشاورزی، دانشجویان، طلاب، دانش آموزان متوسطه، جامعه پزشکی و غیره به مناطق محروم اعزام شده‌اند، می‌پردازیم و روایت عشق و خدمت آبادانی را در قاب اردوهای جهادی به تصویر می‌کشیم.

*نواخته شدن آهنگ خدمت در فریدونکنار


*جوش و خروش جوانان رامسری برای خدمت به مردم