امروز : جمعه ۶ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ - ۰:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
با شروع فصل پاییز؛

یک جوان آذری در دریای فریدونکنار غرق شد

با شروع فصل پاییز و در حالی که فریدونکنار فصل تابستان را بدون غریق پشت سر گذاشته بود یک جوان آذری در دریای این شهرستان جان باخت.

به گزارش بصیرنیوز،  محمدعلی نجاریان رئیس هیات نجات غریق فریدونکنار در گفت‌وگو با خبرنگار ما از غرق شدن یک نفر در دریای این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: عصر امروز (پنجشنبه) حدود ساعت ۱۴ خانواده ای از استان آذریایجان غربی برای شنا کردن به سواحل پشت دانشگاه مالک اشتر مراجعه می‌کنند که دچار سانحه می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: به علت مواج بودن دریا زن و شوهر جوان دچار غریق می‌شوند که کاسبان و صاحبان دکه آن حوالی پس از آگاه شدن از این حادثه وارد دریا شده و زن خانواده را نجات می‌دهند اما »آرش خیام‌پور« جوان ۲۲ ساله آذری متاسفانه در این حادثه جان باخت.

رئیس هیات نجات غریق فریدونکنار با اشاره به اینکه هنوز جنازه این فرد پیدا نشده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه دریا طوفانی است امکان پیدا کردن جنازه این غریق امکان پذیر نیست.

نجاریان تاکید کرد: از اول مهرماه طرح های سالم‌سازی دریا به پایان رسید و در حال حاضر هیچ نجات غریقی در سواحل حضور ندارند که لازم است مسافران و گردشگران از شنا در دریا خودداری کنند.

وی در پایان گفت: فریدونکنار در فصل تابستان تنها شهر ساحلی بدون غریق در مازندران بود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news