امروز : پنج شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۲:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس واحد آتش‌نشانی فریدونکنار خبر داد

کاهش ۷۰ درصدی عملیات‌های آتش‌نشانی در فریدونکنار

رئیس واحد آتش‌نشانی فریدونکنار از کاهش ۷۰ درصدی عملیات‌های آتش‌نشانی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بصیرنیوز، سیدمحمد احمدی مسئول واحد آتش نشانی فریدونکنار در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: این شهرستان دارای دو ایستگاه آتش نشانی و ۲۷ پرسنل است.

وی خاطرنشان کرد: به صورت میانگین حدود ۳۵۰ عملیات ماهانه اعم از تصادفات، امداد جاده‌ای، آسانسور، حریق و فضای سبز توسط آتش‌نشانان فریدونکنار انجام می‌شود.

مسئول واحد آتش نشانی فریدونکنار تصریح کرد: کارکنان این سازمان از نظر آمادگی جسمانی در وضعیت خوبی قرار دارند اما با توجه به اینکه میانگین سنی پرسنل آتش نشانی فریدونکنار بالا است این نیاز وجود دارد که افرادی جوان به این مجموعه اضافه شوند که با جذب پنج نیروی جدید و بکارگیری تا پایان سال امیدواریم تحولی صورت گیرد.

احمدی با اشاره به مشکلات سازمان آتش نشانی فریدونکنار گفت: وجود ماشین آلات قدیمی و نبود ماشین دارای نردبان برای ساختمان‌های بلند مرتبه از جمله مشکلاتی است که در این مجموعه قرار دارد و امیدوارم که این امور برطرف شود تا در خدمات‌دهی به شهروندان دچار مشکل نباشیم.

وی یادآور شد: مراحل اداری برای ارتقا واحد آتش‌نشانی فریدونکنار به سازمان انجام شده و اگر این امر تا پایان سال صورت گیرد می‌توان شاهد تغییراتی در چارت اداری و همچنین نحوه عملیات‌ها و جذب بیشتر نیرو را شاهد باشیم.

مسئول واحد آتش‌نشانی فریدونکنار با بیان اینکه به دنبال شهر ایمن و ایجاد فرهنگ سازی بین شهروندان هستیم، اظهار کرد: با اقداماتی که در زمینه فرهنگ‌سازی و تغییر رویکردی که به سمت پیشگیری و ایمنی داشتیم شاهد کاهش ۷۰ درصدی عملیات‌ها نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم.

احمدی اظهار کرد: کلاس‌های آموزشی برای فرهنگ‌سازی و بالابردن سطح ایمنی از مدارس شروع شده و به دنبال گسترش آن در شهر هستیم تا شهروندان در مواقع حادثه آگاهی برای اقدام مناسب را داشته باشند.

ارسال دیدگاه

 

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news