امروز : دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۶:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس اداره پست فریدونکنار خبر داد

رشد ۴۷ درصدی مرسولات پستی در فریدونکنار نسبت به سال گذشته

رئیس اداره پست فریدونکنار از رشد ۴۷ درصدی مرسولات پستی این شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش بصیرنیوز، حامد قاسم‌زاده رئیس اداره پست فریدونکنار در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: ۱۷ مهرماه برابر با نهم اکتبر میلادی در سراسر جهان به نام روز جهانی پست نامگذاری و سنبل و پاسداشت از نهادی است که قدمتی به بلندای تاریخ دارد و نام بلند ایران و ایرانی به عنوان مبدع و بنیانگذار این نهاد ارتباطی، بر تارک آن می‌درخشد.

وی خاطرنشان کرد: شبکه پست به عنوان یک نهاد ارتباطی در همه ادوار تاریخ متناسب با نیازهای روز جوامع نقش زیربنایی در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ملل ایفا نموده و امروز علی‌رغم پیشرفت و تعدد دیگر نهادهای ارتباطی، پست در جهان صنعتی و ارتباطی نقش ویژه‌ای دارد و به عنوان بازوی صنعت مطرح می‌شود.

رئیس اداره پست فریدونکنار با ارائه گزارش عملکرد ۶ ماهه نخست امسال این اداره تصریح کرد: ثبت فرهنگی و رونمایی از تمبر برند برنج فریدونکنار با حضور مسئولان کشوری و استانی یکی از اقدامات ویژه این اداره بوده است.

قاسم‌زاده خاطرنشان کرد: تبادل ۴۶۵ هزار و ۸۱۶  فقره ترافیک مرسوله پستی در اداره پست فریدونکنار نشان از رشد ۴۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد.

وی تصریح کرد: قبول و ارسال ۱۹۸ هزار و ۷۶۳ فقره ترافیک مرسوله پستی از مبادی پستی فریدونکنار اعم از روستایی و شهری به سایر مقاصد مورد نظر و رشد ۱۱۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل بیانگر محرک و رشد و رونق اقتصادی شهرستان نیز از این حیث است.

رئیس اداره پست فریدونکنار افزود: ورود و توزیع ۲۶۷ هزار و ۵۳ مرسوله ترافیک پستی توسط همکاران اداره پست فریدونکنار و رشد ۲۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل بیانگر افزایش تبادلات وارده در این بخش است.

قاسم‌زاده ادامه داد: در ارسال امانت پستی برنج با رشد ۱۵۴ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل رو به رو بودیم و ۷ هزار و ۳۷۵ فقره امانت پستی برنج که محصول سنتی فریدونکنار است در ۶ ماهه نخست امسال ارسال شد.

وی با اشاره به اینکه وضعیت پست فریدونکنار در زمینه کیفی مطلوب است اظهار کرد: فریدونکنار در رتبه بندی ارزیابی عملکرد کیفی ادارات پست شهرستان‌های مازندران توانست وضعیت خیلی خوب را به دست آورد.

رئیس اداره پست فریدونکنار خاطرنشان کرد: استقرار و بهره‌برداری از پروژه اقتصاد مقاومتی و سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور (سیماک) در شهرداری فریدونکنار با تلاش فرماندار و شهردار که به عنوان نخستین شهرداری استان مازندران این امکان در فریدونکنار فراهم شد.

قاسم‌زاده تصریح کرد: ساخت و نصب پلاک کدپستی برای اماکن فاقد پلاک، همکاری با شهرداری برای شناسایی معابر فاقد نام، انعقاد قرارداد با فروشگاه‌های اینترتی شهرستان برای گسترش و رونق کسب و کار از جمله اقدامات اداره پست فریدونکنار بوده است.

وی افزود: بازدید مستمر و نوبه‌ای از بخش خدمات دهی پستی دفاتر پیشخوان دولت روستایی به منظور کنترل وضعیت خدمت‌رسانی و حفظ رضایت مندی خدمات پستی در روستاها بین مردم و همچنین گسترش همکاری با بانک‌ها برای توزیع ابلاغیه و اخطاریه‌ها در راستای حذف ترددهای زائد از دیگر اقدامات اداره پست فریدونکنار است.

ارسال دیدگاه

 

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news