امروز : دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۷:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستجردی: باید هر دو کاندیدای جبهه مردمی در صحنه باشند

مرضیه وحید دستجردی، عضو شورای مرکزی جبهه مردمی با بیان اینکه تشکیل این جبهه صرفا انتخاباتی نیست، گفت: آنچه حائز اهمّیت است، ماندگاری جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی است و این‌گونه نیست که صرفاً انتخاباتی تشکیل شود و کنار بکشد، بلکه با روی کار آمدن هر دولتی همواره در کنار مردم می‌ماند و مطالبات مردمی […]

مرضیه وحید دستجردی، عضو شورای مرکزی جبهه مردمی با بیان اینکه تشکیل این جبهه صرفا انتخاباتی نیست، گفت: آنچه حائز اهمّیت است، ماندگاری جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی است و این‌گونه نیست که صرفاً انتخاباتی تشکیل شود و کنار بکشد، بلکه با روی کار آمدن هر دولتی همواره در کنار مردم می‌ماند و مطالبات مردمی را پیگیری می‌کند.

وی افزود: این جبهه برای شماست و باید نقش جدی در آن ایفا کنید، بدون تشکیلات ما نمی‌توانیم به خواسته‌های خود برسیم، ما می‌خواستیم از بین بدنه مردم و از پایین کاندیداها انتخاب شوند نه پشت درهای بسته فردی را انتخاب و به مردم معرفی کنیم.

دستجردی با بیان اینکه قرار بر این بود هر فردی که رای نهایی مردم را داشته باشد، بقیه اعضاء به حکم وحدت کنار بروند اظهار داشت: در پایان مناظره سوم، آراء کاندیداها مشخص می‌ شود و احتمالات به ما می‌گوید که شاید هر دو این کاندیداها تا پایان انتخابات حضور داشته باشند تا یک نه بزرگ به دولت بگویند.

وی ادامه داد: سبد آرا این دو نفر متفاوت است و کنار رفتن یکی از این دو نفر ممکن است ما را به هدف نرساند.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با تاکید بر اینکه باید هر دو کاندیدای جبهه مردمی برای مرحله اول انتخابات در صحنه باشند گفت: آنچه برای ما مسجل شده این است که هر دو کاندیدا برادرانه و دوستانه وارد کارزار شده‌اند تا به مردم خدمت کنند و هر دو در جبهه اعلام کردند که به نفع هر کدام که رأی بیشتری داشته باشند، کنار می‌روند.

وی افزود: امروز دشمن از این مردم نگران است و امیدواریم خدمتگزاری بیاید که نخواهد رئیس‌ جمهور فرانسه برای ما شغل ایجاد کند و شبانه و روز به مردم خدمت کند.

دستجردی در پایان با بیان اینکه چرا باید هر روز شاهد تعطیلی یک کارخانه باشیم گفت: چرا جوان ما باید بیکار باشد، چرا باید بین مردم تبعیض باشد و وقتی مردم در فقر زندگی می‌کنند در حالیکه عده‌ای حقوق نجومی بگیرند و باز هم گزارش ۱۰۰ روزه بدهند؟

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1