امروز : دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امنیت شغلی دغدغه اصلی کارگران

بصیرنیوز، حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی در آئین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه بندر فریدونکنار، اظهار کرد: اسلام در رابطه با کار، کارگر، اشتغال و تولید سخن آورده است. وی تصریح کرد: کار و کارگر سرمایه اصلی هر کشوری هستند و اگر آنها نباشند صنعت، بازار، کشاورزی تعطیل می‌شود. امام جمعه فریدونکنار با […]

بصیرنیوز، حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی در آئین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه بندر فریدونکنار، اظهار کرد: اسلام در رابطه با کار، کارگر، اشتغال و تولید سخن آورده است.

وی تصریح کرد: کار و کارگر سرمایه اصلی هر کشوری هستند و اگر آنها نباشند صنعت، بازار، کشاورزی تعطیل می‌شود.

امام جمعه فریدونکنار با اشاره به اینکه کارگر رکن اساسی  مهم اقتصاد کشور است، گفت: باید برای این کارگر زمینه کار را فراهم کرد و مسئولان کشور، واقعیت گرا شوند و از آن پوسته شعار خارج شده و دلسوزانه برای این کشور فعالیت کنند.

جلالی با بیان اینکه باید زمینه کار و اشتغال ایجاد شود، خاطرنشان کرد: امنیت شغلی یکی از دغدغه‌های اصلی است که مسئولان باید آن را برای کارگران تامین کند.

وی افزود: حفظ حقوق کارگران نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است و در اسلام نیز به آن تاکید شده است.

امام جمعه فریدونکنار با بیان اینکه شاید کشور با چالش اقتصادی روبه رو شده باشد اما کارگران باید به موقع حقوق خود را دریافت کنند، گفت: کارفرمایان با به کار گرفتن سرمایه و ایجاد اشتغال فعالیت بزرگی انجام می‌دهند اما مشکلات کارگران را نیز باید دریابند تا با تلاش و تعهد دوطرف شکوفایی کار و اشتغال در کشور به وجود آید.

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1