امروز : یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۰:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
یادداشت مهمان/

دست خالی فرماندار فریدونکنار در گزارش عملکرد ستاد مبارزه با مواد مخدر

سخنرانی چند دقیقه‌ای آقای فرماندار در خصوص هر موضوعی بود به غیر از عملکرد ستاد مبارزه با مواد مخدر در فریدونکنار!

به گزارش بصیرنیوز، در نماز جمعه دو روز قبل فریدونکنار برخلاف رویه عمومی مصلی، در بین خطبه‌ها زمانی برای ارا‌ئه گزارش نصیری فرماندار و رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر این شهرستان تعیین شد تا گزارشی در خصوص این حوزه مهم و عملکرد این ستاد ارائه کند.

اما برخلاف توقع نمازگزاران، سخنرانی چند دقیقه‌ای آقای فرماندار در خصوص هر موضوعی بود به غیر از عملکرد ستاد مبارزه با مواد مخدر در فریدونکنار!

به طور مشخص، مطالب آقای فرماندار در سه حوزه بیان شد:

۱-چگونه یک ماده مخدری به نام تریاک بعدها توسط علم شیمی و خباثت دشمنان به  ۸۰۰ ماده مخدر فرعی و خطرناک تبدیل شد!

۲- در سطح کشور چه اقدامات کلی برای مبارزه با مواد مخدر صورت گرفته و تا به حال چند شهید و جانباز در این خصوص داده شده!

۳- ارائه توصیه‌های کلی و تکراری و چندکلمه‌ای در خصوص چگونگی مواجهه با این تهدید که باید مدنظر مردم ‌و مسئولین باشد، که اگر از نوجوانان حاضر در نماز جمعه هم‌ دراین مورد پرسش می‌شد یحتمل با اختلاف ناچیزی، همان مواردی را اشاره می‌کردند که شخص رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان عنوان کردند!

به طور کلی در گزارش عملکرد آقای فرماندار هرچیزی به چشم می‌خورد الا “گزارش عملکرد” که این امر موجب شد تا نمازگزاران با زمزمه های خود نسبت به این مسئله واکنش نشان دهند!

درمجموع آن چیزی که از مطالب سخنران و جملات نقادانه نمازگزاران درخصوص محتوای مطالب ارائه شده در بین نماز برمی‌آمد حکایت از آن داشت که دست مسئول و رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر فریدونکنار در این حوزه خالی ‌بود و این را می‌شد از غیرمرتبط بودن محتوای سخنرانی آقای فرماندار به گزارش مورد توقع، برداشت کرد.

در پایان باید گفت؛ اگر واقعا عملکرد این ستاد به میزان ضعیف بودن گزارش ارائه شده است، خود این مسئله باید مورد مطالبه  جدی مردم شهرستان نسبت به مسئولین و متولیان مربوطه قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news