امروز : چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۲۱:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازیگر هالیوود درگیر جنایت شد +عکس

فیلمبرداری فیلم سینمایی “آدم برفی” آخرین ساخته “توماس آلفردسون” و با بازی “مایکل فستبندر” به پایان رسید. “توماس آلفردسون” که پیش از این به خاطر کارگردانی فیلم “بگدار فرد درست وارد شود” نامزد جوایزی همچون گلدن گلاب شده بود این بار با داستانی جنایی به سینما بازگشته است. مایکل فاسبندر، ربکا فرگوسن، شارلوت گنزبور، جی. […]

فیلمبرداری فیلم سینمایی “آدم برفی” آخرین ساخته “توماس آلفردسون” و با بازی “مایکل فستبندر” به پایان رسید.

“توماس آلفردسون” که پیش از این به خاطر کارگردانی فیلم “بگدار فرد درست وارد شود” نامزد جوایزی همچون گلدن گلاب شده بود این بار با داستانی جنایی به سینما بازگشته است.


مایکل فاسبندر، ربکا فرگوسن، شارلوت گنزبور، جی. کی. سیمونز و وال کیلمر در این فیلم یه ایفای نقش می‌پردازند.

“آدم برفی” درامی جنایی بوده که به تعقیب و گریز‌های خاص این ژانر می‌پردازد. در این فیلم یک کارآگاه دائم‌الخمر نروژی شروع به تحقیق برای پیدا کردن بزرگترین قاتل سریالی کشور می‌کند، اما مصرف بیش از حد باعث ایجاد خلل در ادامه پیگیری پرونده می‌شود.

بعد از فیلم “بندزن خیاط سرباز جاسوس” که به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های دهه اخیر سینما شناخته می‌شود، خبری از توماس آلفردسون نبود تا این‌که امسال با ساخت یک فیلم جنایی با نقش‌آفرینی فاسبندر دوباره به سینما‌ها باز خواهد گشت.

فیلمنامه این فیلم که از رمان “یو نسبو” اقتباس شده، نوشته «حسین امینی» فیلمنامه نویس ایرانی است که یکی از شانس‌های اصلی اسکار سال آینده محسوب می‌شود. این فیلم ۱۳ اکتبر سال ۲۰۱۷ اکران خود را در سینماهای امریکای شمالی آغاز می‌کند./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1