امروز : چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۲۱:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

براری: پاسخ منتقدان را می‌دهم

محمدرضا براری درباره کسب مدال طلای رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی آسیا گفت: بعد از المپیک شرایط روحی خوبی نداشتم و تنها با ۴۰ روز اردو و ۳۰ روز تمرین عازم مسابقات شدم و طلا گرفتم. وی ادامه داد: در دوضرب وزنه‌هایی زدم که در تمرینات هم نزده بودم، اما خدا کمک کرد و روی سکوی قهرمانی […]

محمدرضا براری درباره کسب مدال طلای رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی آسیا گفت: بعد از المپیک شرایط روحی خوبی نداشتم و تنها با ۴۰ روز اردو و ۳۰ روز تمرین عازم مسابقات شدم و طلا گرفتم.

وی ادامه داد: در دوضرب وزنه‌هایی زدم که در تمرینات هم نزده بودم، اما خدا کمک کرد و روی سکوی قهرمانی رفتم. در یک ضرب بعد از اینکه دوبار وزنه را خراب کردم رقابت خیلی حساس شده بود و خودم هم استرس داشتم، اما می‌دانستم که وزنه سوم را حتماً خواهم زد.

قهرمان آسیا در واکنش به انتقاداتی که از عملکرد تیم ملی در مسابقات آسیایی و عدم جوانگرایی می‌شود گفت: تلاش می‌کنم با کسب یک مدال خوشرنگ در مسابقات جهانی پاسخ منتقدان را بدهم. از طرفی کسب عنوان قهرمانی آن هم بعد از ۵ سال در شرایطی که از نظر مدالی هم نتایج بهتر از سال‌های قبل بود مگر نتیجه بدی بود؟!

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1