امروز : چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۲۱:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لزوم به‌کارگیری عزم جدی معلمان در تربیت فرزندان جامعه

بصیر، ولی‌الله نانواکناری در گردهمایی فرهنگیان فریدونکنار با اشاره به اینکه در فرهنگ ایرانی اسلامی کلماتی مقدس هستند، اظهار کرد: مقدس ترین کلمه بین کلمات معلم است چراکه نخستین معلم خداوند است و پس از آن پیامبر دومین معلم است و تمامی معلمان ادامه دهنده راه پیامبران هستند. وی با اشاره به اینکه معلم نجات […]

بصیر، ولی‌الله نانواکناری در گردهمایی فرهنگیان فریدونکنار با اشاره به اینکه در فرهنگ ایرانی اسلامی کلماتی مقدس هستند، اظهار کرد: مقدس ترین کلمه بین کلمات معلم است چراکه نخستین معلم خداوند است و پس از آن پیامبر دومین معلم است و تمامی معلمان ادامه دهنده راه پیامبران هستند.

وی با اشاره به اینکه معلم نجات بخش بشر است خاطرنشان کرد: معلمان به دنبال این هستند تا انسان ها را از تاریکی به سمت نور هدایت کنند.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قرآن در شان معلمان آیات بسیاری دارد و رسالت تزکیه و تعلیم که دو بال پرواز به سوی انسانیت به عهده معلمان است.

نانواکناری افزود: اگر میخواهبم جامعه ای به سمت پیشرفت حرکت کند لازم است که معلمان با عزم جدی برای تربیت فرزندان جامعه تلاش کنند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1