امروز : پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعضای فراکسیون ولایی از کاندیدای جمنا حمایت می‌کنند/شهر آستانه‌نو فریدونکنار در مرحله تصویب است

بصیر، ولی‌الله نانواکناری در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز با اشاره به انتخابات پیش رو و حضور کاندیدای جریان‌های سیاسی مختلف، اظهار کرد: ما در اعضای فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی از کاندیدای جمنا حمایت می‌کنیم. وی خاطرنشان کرد: در مناظره اول وضعیت نامزدها خوب بود اما لازم بود که بهتر از این باشد. نماینده مردم […]

بصیر، ولی‌الله نانواکناری در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز با اشاره به انتخابات پیش رو و حضور کاندیدای جریان‌های سیاسی مختلف، اظهار کرد: ما در اعضای فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی از کاندیدای جمنا حمایت می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در مناظره اول وضعیت نامزدها خوب بود اما لازم بود که بهتر از این باشد.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اضافه شدن چند شهر به این دو شهرستان یادآور شد: استعلامات اولیه شهر آستانه نو به پایان رسیده است و در مرحله تصویب است که به زودی این شهر به شهرستان فریدونکنار اضافه می‌شود.

نانواکناری تصریح کرد: همچنین دو شهر هم به زودی در تقسیمات کشوری به بابلسر اضافه می‌شود.

وی با اشاره به مشکلات پروژه‌های ورزشی در فریدونکنار گفت: مجتمع ورزشی شهدای فریدونکنار دارای مشکلات حقوقی بود که ۱۵ هزار متر زمین آن آزادسازی شد و ۹ هزار متر زمین دیگر متعلق به  اشخاص حقیقی است که در تلاش هستیم تا این مشکل هم برطرف شود.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی افزود: سالن ورزشی روستاهای کاردگرمحله و حسین‌آباد فریدونکنار هم به زودی تکمیل می‌شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1