امروز : پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

طارمی ورزشگاه ثامن را منفجر کرد

دیدار سیاه‌جامگان – پرسپولیس از ساعت ۱۸ امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته پایانی لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به میزبانی ورزشگاه ثامن برگزار خواهد شد. * زمان ورود بازیکنان تیم پرسپولیس به زمین، همه هواداران حاضر در ورزشگاه از جای‌شان بلند شدند و برانکو و شاگردانش را تشویق کردند. آنها همچنین باز هم شعار «پرسپولیس […]

دیدار سیاه‌جامگان – پرسپولیس از ساعت ۱۸ امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته پایانی لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به میزبانی ورزشگاه ثامن برگزار خواهد شد.

* زمان ورود بازیکنان تیم پرسپولیس به زمین، همه هواداران حاضر در ورزشگاه از جای‌شان بلند شدند و برانکو و شاگردانش را تشویق کردند. آنها همچنین باز هم شعار «پرسپولیس یادت باشه، سیاه‌جامگان باید باشه» سر دادند.

* مالک و مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان به پرسپولسی‌ها خوش‌آمد گفتند. آنها همچنین برای لحظاتی با محمود خوردبین صحبت کردند.

* حدود ۱۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند که اکثرشان هوادار تیم پرسپولیس هستند. البته آنها تیم سیاه‌جامگان را هم تشویق می‌کنند.

* هنگام گرم کردن بازیکنان تیم پرسپولیس، برانکو در کنار زمین نظاره‌گر تمرین بازیکنانش بود.

* بازیکنان اصلی تیم پرسپولیس که امروز نیمکت‌نشین شده بودند، ابتدا به زمین نیامدند و در رختکن ماندند. پس از حدود ۱۵ دقیقه، آنها نیز به زمین آمدند. با ورود بازیکنان اصلی پرسپولیس به زمین، ورزشگاه منفجر شد. هواداران حاضر در ورزشگاه به شدت مهدی طارمی را تشویق کردند و با شعار «مهدی آقای گل، به شهر ما خوش‌آمدی» به آقای گل لیگ برتر خوش‌آمد گفتند. طارمی نیز دور افتخار زد و به هواداران تعظیم کرد.

* حسین ماهینی هنگام گرم کردن تیم به سمت بازیکنان جوان‌تر تیم رفت و از آنها درخواست کرد که فقط حواس‌شان به گرم کردن باشد و به هیچ‌چیز دیگری توجه نکنند، چون تمرین قبل از بازی خیلی مهم است.

* قدیمی‌پور، دروازه‌بان پیشین پرسپولیس به سمت برانکو رفت و او را در آغوش گرفت. برانکو از او پرسید که چرا بازی نمی‌کنی و فیکس نیستی؟ قدیمی‌پور نیز خندید و سرش را تکان داد.

* برانکو به تنهایی سمت هواداران رفت و با همراهی آنها تشویق ایسلندی را اجرا کرد که این صحنه مورد توجه خبرنگاران و عکاسان حاضر در کنار زمین قرار گرفت. هواداران نیز فریاد می‌زدند «برانکو ماشاالله، برانکو ماشاالله»./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1