امروز : پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تلگرام برای مبارزه با تروریسم با پلیس همکاری نمی کند!

رئیس پلیس اتحادیه اروپا در خصوص عدم همکاری تلگرام گفت: “برخی به سادگی با ما همکاری نمی کنند، به عنوان مثال تلگرام بیشتر از همه برای ما مشکل می سازد”. به گفته این منبع خبری، تلگرام همکاری بسیار ناچیزی با ما دارد که قابل مقایسه با همکاری های فیس بوک، توییتر و برخی دیگر شبکه […]

رئیس پلیس اتحادیه اروپا در خصوص عدم همکاری تلگرام گفت: “برخی به سادگی با ما همکاری نمی کنند، به عنوان مثال تلگرام بیشتر از همه برای ما مشکل می سازد”.

به گفته این منبع خبری، تلگرام همکاری بسیار ناچیزی با ما دارد که قابل مقایسه با همکاری های فیس بوک، توییتر و برخی دیگر شبکه های اجتماعی با ما نیست.

شایان ذکر است، افراط گرایان اغلب از شبکه های اجتماعی نه چندان گسترده و محبوب برای به اشتراک گذاری اطلاعات و تبلیغات خود استفاده می نمایند.

غول های فن آوری مانند فیس بوک و گوگل تحت فشار مقامات اقدام به همکاری نموده اند. مقامات خواستار انتشار اطلاعات بیشتری برای مبارزه با افراط گرایان هستند.

در ادامه روزنامه تایمز ادعا می کند، نیروهای تروریستی داعش از خدمات رایگان شبکه تلگرام جهت تبلیغات، استخدام و کنترل اعضای داوطلب خود استفاده می نمایند./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1