امروز : شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کسی که زندگی مارادونا را نجات داد

دیگو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین به شمار می‌آید و بسیاری او را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان می دانند. مارادونا اما در خارج از مستطیل سبز زندگی بسیار جنجالی و پرحاشیه‌ای دارد و بارها نزدیک بود که به خاطر مصرف مواد مخدر جان خود را از دست بدهد. او در تازه‌ترین اظهارنظرش گفت‌:  ۱۳ سال […]

دیگو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین به شمار می‌آید و بسیاری او را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان می دانند. مارادونا اما در خارج از مستطیل سبز زندگی بسیار جنجالی و پرحاشیه‌ای دارد و بارها نزدیک بود که به خاطر مصرف مواد مخدر جان خود را از دست بدهد.

او در تازه‌ترین اظهارنظرش گفت‌:  ۱۳ سال است که دیگر به مواد مخدر نزدیک نشده‌ام. با فوتبال بازی کردن در کنار فرزندانم از زندگی لذت می‌برم و شخص دیگری شده‌ام. حمایت خانواده‌ام باعث شد تا بتوانم دوباره به زندگی برگردم. دخترم دالما زندگی من را نجات داد و باعث شد تا به هوش آیم.

مارادونا اسطوره باشگاه ناپولی به شمار می‌آید و در بین هواداران این تیم از محبوبیت زیادی برخوردار است. او بسیار دوست دارد که روزی هدایت ناپولی را بر عهده بگیرد.

ال دیگو درباره احتمال مربیگری اش در ناپولی گفت: اگر هواداران دوست داشته باشند و سران ناپولی به من پیشنهاد دهند چرا که نه؟ خوشحال می‌شوم اگر هدایت ناپولی را بر عهده بگیرم.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1