امروز : شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیشنهاد نجومی چینی‌ها به جان تری

جان تری به تازگی اعلام کرد که در پایان فصل جاری به  بیش از ۲ دهه حضورش در چلسی پایان خواهد داد، مدافعی که در کلکسیون افتخاراتش عناوینی همچون ۴ قهرمانی در لیگ برتر، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، ۵ قهرمانی در جام حذفی انگلیس، یک قهرمانی در لیگ اروپا و ۳ قهرمانی در […]

جان تری به تازگی اعلام کرد که در پایان فصل جاری به  بیش از ۲ دهه حضورش در چلسی پایان خواهد داد، مدافعی که در کلکسیون افتخاراتش عناوینی همچون ۴ قهرمانی در لیگ برتر، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، ۵ قهرمانی در جام حذفی انگلیس، یک قهرمانی در لیگ اروپا و ۳ قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس با پیراهن آبی‌های لندنی دارد.

در حالی که رایزنی‌ها در خصوص آینده کاپیتان چلسی همچنان ادامه دارد، نشریه «سان» انگلیس مدعی شد که باشگاه تیانجین کوانجیان چین برنامه‌ای جدی برای به خدمت گرفتن این بازیکن دارد. این نشریه خبر داد این باشگاه چینی قصد دارد پیشنهاد قراردادی دو ساله با دستمزد ۲۵ میلیون پوند در سال را به تری بدهد.

کاپیتان ۳۶ ساله چلسی در لیگ برتر هم مشتریان خاص خود را دارد و اگر قصد ترک انگلیس را نداشته باشد، وست‌برومویچ و بورنموث از گزینه‌های پیش‌روی وی هستند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1