امروز : شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قول شکست تاهیتی توسط دروازه‌بان گلزن ایران

دروازه بان موفق تیم ملی ساحلی که در مرحله مقدماتی توانسته یکی از گلزنان ایران لقب گیرد، امیدوار است با غلبه بر تاهیتی جواز صعود به فینال را کسب کنند. او در خصوص برتری تیم ملی برابر سوئیس گفت: کار ما خیلی سخت بود.آن ها در فوتبال ساحلی قوی و تیم تاکتیکی بودند و فوتبال […]

دروازه بان موفق تیم ملی ساحلی که در مرحله مقدماتی توانسته یکی از گلزنان ایران لقب گیرد، امیدوار است با غلبه بر تاهیتی جواز صعود به فینال را کسب کنند. او در خصوص برتری تیم ملی برابر سوئیس گفت: کار ما خیلی سخت بود.آن ها در فوتبال ساحلی قوی و تیم تاکتیکی بودند و فوتبال را خوب بازی می کردند اما خوشبختانه تلاش مان نتیجه بخش شد و توانستیم به برد برسیم.در این ۴ بازی تا به جمع چهار تیم برتر برسیم خیلی استرس داشتیم و شرایط سختی را سپری کردیم اما خدا را شکر تلاش مان نتیجه داد.

وی ادامه داد:من تلاش کردم تا به وظایفم در زمین عمل کنم و خوشحالم که تا حدودی توانستم به وظایفم خوب عمل کرده و برای تیمم مفید باشم.
حسینی در خصوص بازی با تاهیتی گفت:حریف خیلی سختی داریم.آن ها حتی یک سر و گردن از سوئیس هم بهتر هستند و همین کار ما را سخت تر می کند.اما به امید خدا تلاش می کنیم تا با برتری در این بازی به جمع ۴ تیم برتر دنیا برسیم. به دنبال این هستیم تا با شکست دادن تاهیتی به فینال رسیده و با مدال خوشرنگ برگردیم تا مردم ایران را خوشحال کنیم.بازی سختی داریم اما تمام تلاش ما برای کسب برد است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1