امروز : شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ابهامی بزرگ در تمدید قرارداد کرانچار با سپاهان

قرارداد زلاتکو کرانچار پس از دیدار برابر استقلال تهران با باشگاه سپاهان به اتمام رسید و حالا مدیران این باشگاه باید برای ادامه همکاری با سرمربی کروات خود تصمیم گیری کند. کرانچار برای ادامه حضور در اصفهان و قبول هدایت فنی بلند مدت این تیم، درخواست مبلغ ۷۰۰ هزار دلار کرده است، اما باشگاه سپاهان […]

قرارداد زلاتکو کرانچار پس از دیدار برابر استقلال تهران با باشگاه سپاهان به اتمام رسید و حالا مدیران این باشگاه باید برای ادامه همکاری با سرمربی کروات خود تصمیم گیری کند.

کرانچار برای ادامه حضور در اصفهان و قبول هدایت فنی بلند مدت این تیم، درخواست مبلغ ۷۰۰ هزار دلار کرده است، اما باشگاه سپاهان در صدد است تا با تخفیف تقریبا ۶۰درصدی این مربی را راضی به قبول هدایت طلایی پوشان برای فصل آتی کند.
 با توجه به اختلاف زیاد مبلغ مورد نظر دو طرف، شرایط سختی برای متقاعد کردن کرانچار به وجود آمده است و بعید به نظر می رسد، سرمربی کروات سپاهان با این رقم حاضر به ادامه همکاری باشد.
البته شکست روز پایانی کرانچار برابر استقلال تهران و از دست دادن رتبه چهارم در رقابت با ذوب آهن، که به طور کلی شانس احتمالی کسب سهمیه آسیایی در سال آینده را برای این تیم از بین برد، شرایط را برای این مربی سخت تر از قبل کرد و تا حدودی دست مدیران سپاهان را برای چانه زنی بازتر.
از طرفی باشگاه سپاهان به مانند سال های گذشته شرایط مالی مساعدی ندارد و تمام سعی مدیران باشگاه بر این است تا جایی که ممکن است از هزینه های اضافی بکاهند.
با تمام این تفاسیر زلاتکو کرانچار امروز راهی اصفهان می شود تا در نشستی با مدیران باشگاه در این مورد تصمیم گیری شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1