امروز : شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۹:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیشنهاد عجیب فدراسیون فوتبال چین به لوو

در این یکی، دو فصل اخیر تحول بسیار بزرگی در فوتبال چین به وجود آمد و باشگاه‌های این کشور رقم‌های نجومی را برای جذب بازیکنان بزرگ فوتبال جهان پرداخت کرده‌اند. به نظر می‌رسد پرداخت این رقم‌های نجومی هم چنان ادامه‌ دارد و چینی‌ها می‌خواهند فوتبال خود را متحول کنند. سایت elsport  به نقل از رسانه‌های […]

در این یکی، دو فصل اخیر تحول بسیار بزرگی در فوتبال چین به وجود آمد و باشگاه‌های این کشور رقم‌های نجومی را برای جذب بازیکنان بزرگ فوتبال جهان پرداخت کرده‌اند.

به نظر می‌رسد پرداخت این رقم‌های نجومی هم چنان ادامه‌ دارد و چینی‌ها می‌خواهند فوتبال خود را متحول کنند.

سایت elsport  به نقل از رسانه‌های چینی نوشت که فدراسیون فوتبال چین قصد دارد بعد از مارچلو لیپی از یواخیم لوو استفاده کند و حاضر است برای عقد قرارداد دو ساله با این مربی سرشناس آلمانی ۵۰ میلیون یورو بدون اخذ مالیات به او پرداخت کند.

یواخیم لوو تا بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ با تیم‌ ‌ملی فوتبال آلمان قرارداد دارد و به احتمال خیلی زیاد به پیشنهاد چینی‌ها پاسخ مثبت خواهد داد و به گرانترین مربی تاریخ فوتبال جهان تبدیل خواهد شد.

تیم‌ ‌ملی فوتبال چین در انتخابی جام جهانی با ایران همگروه بود و بعد از شکست در آزادی شانس بسیار کمی برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دارد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1