امروز : شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۹:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دختران مردم را با آن آرایش و بزک مقابل توریست خارجی رژه می برند

آیت‌الله ایمانی در همایش ائمه‌جمعه و مسئولین ستادهای نمازجمعه استان فارس، از سخنان چند روز پیش مسئول ستاد یکی از نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری در استان فارس انتقاد کرد و اظهار داشت: ایشان گفته‌اند اگر مذاکرات برجام نبود داعشی‌ها به ما حمله کرده بودند! حالا چه تناسبی بین مذاکرات برجام و داعش است؟! یا دیشب یکی […]

آیت‌الله ایمانی در همایش ائمه‌جمعه و مسئولین ستادهای نمازجمعه استان فارس، از سخنان چند روز پیش مسئول ستاد یکی از نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری در استان فارس انتقاد کرد و اظهار داشت: ایشان گفته‌اند اگر مذاکرات برجام نبود داعشی‌ها به ما حمله کرده بودند! حالا چه تناسبی بین مذاکرات برجام و داعش است؟! یا دیشب یکی از کاندیداهای محترم که مشغول سخنرانی از سیمای شبکه ۲ بود، تمام خوبی‌ها را خلاصه کرده بود در چند تن!

وی افزود: مرحوم علامه طباطبایی که با جان کلام خدا و قرآن کریم آشنا بود به عنوان یک برداشت کلی می فرمود در آیات قرآن در میان تمام گناهان و بدی‌ها و زشتی‌ها، گناهی سنگین‌تر از تسامح و تساهل با دشمنان خدا نیافتم.

ایمانی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود در این نشست از برخی حواشی تورهای گردشگری استان فارس به شدت انتقاد کرد و اظهار داشت: همه جا بحث بر سر این است که مسائل دینی کمرنگ شود. اخیرا قطار گردشگری با تعدادی توریست خارجی مرد و زن به پاسارگاد رفته و مقابل این‌ها حدودا بیست نفر از دختران این استان را با بهترین لباس و شکل آورده‌اند تا مقابل چهار تا توریست خارجی دولا و راست شوند! این دیگر چه ذلتی است که دختر مردم را از داخل خانه‌هایشان با آن آرایش، لباس و بزک در بیاوری تا مقابل توریست خارجی رژه برود؟!

امام‌جمعه شیراز در ادامه افزود: مگر می‌خواهید کالا بفروشید؟ اینها جز شکستن حریم عفت چیز دیگری است؟ بعد که اعتراض می‌کنیم هم آقای فرماندار و میراث فرهنگی می‌گویند ما که نبودیم، مسؤولین قطار بودند! اما مجموعه راه‌آهن هم قسم یاد کرده و می‌گوید خودشان آمدند و این‌ها را آوردند و گفتند این کارها را بکنید!

ایمانی در پایان با بیان اینکه در شرایط فعلی تکلیف ما خیلی سنگین است، تصریح کرد: عده‌ای به هر بهانه ای حرمت‌شکنی می‌کنند و اسمش را هم آزادی می‌گذارند!/ ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1