امروز : دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیغام یک دختر زیبا برای سرمربی مشهور

سیمونه در سال های ۱۹۹۷ تا ۱۹۹۹ در تیم اینترمیلان ایتالیا بازی می‌کرده است. وی به همراه این تیم به مقام قهرمانی لیگ اتحادیه اروپا دست یافت. سیمونه سپس به اسپانیا رفت و مربیگری آتلتیکو مادرید را به دست گرفت. او با این تیم به نتایج درخشانی دست یافته است. ابریل سمرز، مانکن بریتانیایی، ویدیویی […]

سیمونه در سال های ۱۹۹۷ تا ۱۹۹۹ در تیم اینترمیلان ایتالیا بازی می‌کرده است. وی به همراه این تیم به مقام قهرمانی لیگ اتحادیه اروپا دست یافت. سیمونه سپس به اسپانیا رفت و مربیگری آتلتیکو مادرید را به دست گرفت. او با این تیم به نتایج درخشانی دست یافته است.

ابریل سمرز، مانکن بریتانیایی، ویدیویی را بر روی صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و از سیمونه خواست تا به عنوان مربی به اینترمیلان بازگردد. او گفت: «می خواهم سیمونه به اینتر بازگردد. چنین اتفاقی جالب خواهد بود».

مانکن بریتانیایی به عنوان یکی از هواداران متعصب اینترمیلان شهرت یافته است. وی از طریق حساب‌های خود در شبکه‌های اجتماعی به حمایت از تیم اینتر میلان می‌پردازد. این باشگاه چندین بار سمرز را برای حضور در دیدارهای این تیم دعوت کرده است.

این مانکن یک بار مربی تیم ملی فوتبال آرژانتین را به دلیل عدم دعوت مائورو ایکاردی کاپیتان تیم اینترمیلان به تیم ملی این کشور، مورد انتقاد شدید قرار داد بود./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1