امروز : دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زیدان: سه فینال تا قهرمانی باقیمانده است

به این ترتیب رئال در صورت کسب ۷ امتیاز از بازی مقابل سویا، سلتا و مالاگا، برای سی و سومین بار قهرمان لالیگا خواهد شد. زیدان در پایان بازی گفت:« امشب همه بازیکنان خوب کار کردند. بازی را مصمم و با انگیزه شروع کردیم و برای یک مربی این بهترین اتفاق است. موقعیت های گل […]

به این ترتیب رئال در صورت کسب ۷ امتیاز از بازی مقابل سویا، سلتا و مالاگا، برای سی و سومین بار قهرمان لالیگا خواهد شد.

زیدان در پایان بازی گفت:« امشب همه بازیکنان خوب کار کردند. بازی را مصمم و با انگیزه شروع کردیم و برای یک مربی این بهترین اتفاق است.
موقعیت های گل زیادی خلق کردیم و می توانستیم پیروزی پرگل تری هم کسب کنیم؛ اما مهم سه امتیاز است که کسب کردیم. به روند بردهای مان تداوم بخشیدیم و از کسب این برد بسیار خوشحالیم. از فردا به بازی چهارشنبه مقابل اتلتیکو فکر می کنیم که بی شک بازی دشواری خواهد بود.»
زیدان ادامه داد:« حالا سه فینال تا پایان لالیگا و کسب عنوان قهرمانی باقیمانده است. یک بازی فینال گونه هم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان با اتلتیکو پیش رو داریم. در روند خوبی قرار داریم و با وجود برتری ۳-۰ بازی رفت، باید در بازی برگشت هم نمایش کاملی ارائه دهیم تا به فینال صعود برسیم.
خوشبختانه در مقطع پایانی فصل، از لحاظ بدنی در بهترین شرایط هستیم و این خبر بسیار خوبی است.»
خامس و موراتا:« این دو هر زمان به میدان می روند، عالی کار می کنند. دقایق کمتری در این فصل به آنها بازی رسیده و واقعا دشوار است که در چنین شرایطی یک بازیکن بدرخشد؛ ولی خامس و موراتا کارشان را به بهترین شکل انجام می دهند. هر دو متعهد و یاری گر تیم هستند.»
قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان:« در رویای دبل کردن نیستم و فقط باید روی بازی بعدی با اتلتیکو تمرکز کرد.»

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1