امروز : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۲۳:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

علت دعوت نشدن شجاعی به تیم ملی

مسعود شجاعی که بازیکن مورد علاقه کی‌روش است و جزو نفرات همیشگی او بوده، در فهرست امروز تیم ملی دیده نشد تا برخی به این فکر بروند مرد پرتغالی از این هافبک چشم‌پوشی کرده و جایی برای او اختصاص نداده چراکه کریم انصاری‌فرد دیگر لژیونر ایرانی سوپر لیگ یونان در این لیست حضور داشت. با […]

مسعود شجاعی که بازیکن مورد علاقه کی‌روش است و جزو نفرات همیشگی او بوده، در فهرست امروز تیم ملی دیده نشد تا برخی به این فکر بروند مرد پرتغالی از این هافبک چشم‌پوشی کرده و جایی برای او اختصاص نداده چراکه کریم انصاری‌فرد دیگر لژیونر ایرانی سوپر لیگ یونان در این لیست حضور داشت.

با وجود اتمام بازی‌های سوپر لیگ یونان، شجاعی هنوز باید برای تیم باشگاهی‌اش به میدان برود و باتوجه به اینکه پانیونیوس باید در ۶ مسابقه مرحله پلی‌آف گروهی شرکت داشته باشد در فهرست تیم ملی قرار نگرفت.
تیم‌های پائوک، پاناتینایکوس، آ. اک. آتن و پانیونیوس که به ترتیب در رده‌های دوم تا پنجم فصل ۱۷-۲۰۱۶ سوپر لیگ یونان قرار گرفتند، برای تعیین تیمی که باید در مرحله ماقبل گروهی لیگ قهرمانان اروپا سال آینده به میدان برود در یک گروه به صورت رفت و برگشت مسابقه دهند تا در نهایت تیم اول به این رقابت‌ها راه یابد و دیگر تیم‌ها در پلی‌آف لیگ اروپا کارشان را دنبال کنند.
یاران مسعود شجاعی ساعت ۱۹:۴۵ روز دوشنبه هفته آینده در ورزشگاه نئا اسمیرنی در نخستین بازی مرحله پلی‌آف گروهی میزبان پاناتینایکوس هستند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1