امروز : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۲۳:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرین شانس راموس برای شکستن طلسم کالدرون

بی شک یکی از ناراحت کننده ترین نام های دنیای فوتبال برای هواداران اتلتیکو مادرید، نام سرخیو راموس مدافع متعصب و گلزن کهکشانی ها در سالهای اخیر است. راموس در دو فینال لیگ قهرمانان در لیسبون و میلان موفق به باز کردن دروازه اتلتیکو شد که گل اول در شرایطی به ثمر رسید که شاگردان […]

بی شک یکی از ناراحت کننده ترین نام های دنیای فوتبال برای هواداران اتلتیکو مادرید، نام سرخیو راموس مدافع متعصب و گلزن کهکشانی ها در سالهای اخیر است.

راموس در دو فینال لیگ قهرمانان در لیسبون و میلان موفق به باز کردن دروازه اتلتیکو شد که گل اول در شرایطی به ثمر رسید که شاگردان سیمئونه تنها چند ثانیه با فتح لیگ قهرمانان فاصله داشتند.
اما سرخیو راموس طی ۱۴ دیداری که با لباس رئال در ویسنته کالدرون به میدان رفته است، هرگز موفق به باز کردن دروازه اتلتیکو نشده و با توجه به آنکه امشب آخرین رویارویی رئال و اتلتیکو در این ورزشگاه است و در سال آتی، بازی های خانگی در استادیوم دیگری برگزار می شود، امشب راموس آخرین شانس خود را برای شکستن این طلسم امتحان خواهد کرد.
راموس تا به حال ۴ بار دروازه رقیب همشهری را باز کرده که ۲ تای آن در فینال های لیگ قهرمانان و ۲ تای دیگر در کوپا دل ری و در برنابئو به ثمر رسیده است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1