امروز : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۲۳:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مجیدی: از مردم قم عذرخواهی می‌کنم

میثم مجیدی در مورد سقوط صبا به لیگ دسته اول گفت: ما بیشتر از اینکه به پرسپولیس خرده بگیریم که چرا با تیم دومش مقابل سیاه‌جامگان بازی کرد باید در مورد داور بازی صبا – استقلال خوزستان صحبت کنیم که یک اشتباه مهلک انجام داد. اگر گل سالم ما قبول می‌شد با نتیجه ۲ بر […]

میثم مجیدی در مورد سقوط صبا به لیگ دسته اول گفت: ما بیشتر از اینکه به پرسپولیس خرده بگیریم که چرا با تیم دومش مقابل سیاه‌جامگان بازی کرد باید در مورد داور بازی صبا – استقلال خوزستان صحبت کنیم که یک اشتباه مهلک انجام داد. اگر گل سالم ما قبول می‌شد با نتیجه ۲ بر صفر به رختکن می‌رفتیم و همه چیز تغییر می‌کرد، اما متأسفانه اشتباه خورشیدی باعث سقوط تیم ما شد.

وی در ادامه افزود: ما فقط با اشتباه داوری حذف شدیم و هر چقدر هم صحبت کنیم حتماً دپارتمان داوری فقط می‌خواهد بگوید که داور اشتباه کرده است. این اشتباه باعث ناراحتی مردم قم شد و این درحالی است که دیگر چیزی تغییر نخواهد کرد. کمیته داوران می‌تواند هر چقدر دلش می‌خواهد خورشیدی را محروم کند، ولی این اتفاق چه چیزی به ما می‌دهد و چه چیزی را تغییر خواهد داد؟! متأسفانه عملکرد داور باعث شد تا به لیگ دسته اول سقوط کنیم.
مدافع تیم فوتبال صبای قم همچنین خاطر نشان کرد: من از مردم قم عذرخواهی می‌کنم. ما تمام تلاش‌مان را انجام دادیم، ولی شرمنده آنها شدیم.
مجیدی در پاسخ به سؤالی در مورد آینده‌اش اظهار داشت: قرارداد من با صبا به پایان رسیده است. یکی دو پیشنهاد دارم، ولی عجله‌ای برای تصمیم‌گیری ندارم.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1