امروز : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۲۳:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

افزایش ۱۷ درصدی شهریه مدارس غیردولتی صحت دارد؟

حسن مسعودی مدیر کل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: در سال تحصیلی جدید به استناد ماده ۱۵ قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز غیردولتی، «الگوی شهریه» ملاک عمل تعیین شهریه قرار گرفته است. وی افزود: در این الگو، تعیین شهریه بر اساس هفت آیتم که شامل دوره تحصیلی، سطح آموزشی […]

حسن مسعودی مدیر کل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: در سال تحصیلی جدید به استناد ماده ۱۵ قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز غیردولتی، «الگوی شهریه» ملاک عمل تعیین شهریه قرار گرفته است.

وی افزود: در این الگو، تعیین شهریه بر اساس هفت آیتم که شامل دوره تحصیلی، سطح آموزشی و پرورشی، برنامه سال تحصیلی، فعالیت‌های فوق برنامه، فضای فیزیکی و تجهیزات و شرایط منطقه‌ای و نرخ تورم رسمی کشور، است تعیین و بر همین مبنا برای هر مدرسه ابلاغ شده است.

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: هیچ‌گونه مطلبی صراحتاً از سوی اینجانب مبنی بر افزایش ۱۷ درصدی شهریه مدارس غیردولتی کشور بیان نشده است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1