امروز : جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بیک‌زاده: داور تیم قهرمان را مشخص کرد

هاشم بیک‌زاده پس از شکست تراکتورسازی در فینال جام حذفی مقابل نفت تهران، اظهار داشت: حیف شد که نتوانستیم قهرمان جام حذفی شویم. دوست داشتیم یک جام به هواداران تراکتورسازی تقدیم کنیم، اما متأسفانه شرمنده آنها شدیم. البته فکر می‌کنم داوری نیز در نتیجه بازی تأثیر داشت و باعث شد که برنده بازی مشخص شود، […]

هاشم بیک‌زاده پس از شکست تراکتورسازی در فینال جام حذفی مقابل نفت تهران، اظهار داشت: حیف شد که نتوانستیم قهرمان جام حذفی شویم. دوست داشتیم یک جام به هواداران تراکتورسازی تقدیم کنیم، اما متأسفانه شرمنده آنها شدیم. البته فکر می‌کنم داوری نیز در نتیجه بازی تأثیر داشت و باعث شد که برنده بازی مشخص شود، چون داور می‌توانست پنالتی دوم را هم برای تیم ما بگیرد.

وی در مورد ورزشگاه محل برگزاری فینال جام حذفی تصریح کرد: ما زمین‌های خیلی بهتر از این را هم داریم که می‌توانیم چنین بازی‌های حساسی را در آن برگزار کنیم. ما ورزشگاه‌هایی را داریم که هم چمن‌شان مناسب‌تر است و هم امکانات بیشتری دارند.

بازیکن تیم تراکتورسازی که به خاطر محرومیت نقل‌وانتقالاتی این تیم نمی‌تواند برای سرخپوشان تبریزی به میدان برود، شرایطش را برای سال آینده نامعلوم دانست و گفت: امیدوارم سال آینده به عنوان بازیکن آزاد و به عنوان سهمیه لیگ برتری به یک تیم خوب بپیوندم و بتوانم بازی کنم. چون من یک نیم‌فصل به خاطر محرومیت نتوانستم به میدان بروم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news