امروز : جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شوک به منصوریان/ ۳ مشتری دست به نقد خارجی پیدا شد/ ۳ ستاره استقلال رفتنی شدند

حضور استقلال در قطر برای بازی‌های آسیایی و عملکرد خوب آنها در این مسابقات مخصوصاً بازی با التعاون برای این باشگاه دردسرساز شده است. شنیده می‌شود باشگاه‌های قطری که بازی استقلال – التعاون را از نزدیک دیده‌اند از عملکرد ۳ مهره کلیدی استقلال خوششان آمده و قصد جذب آنها را دارند. کاوه رضایی، جابر انصاری […]

حضور استقلال در قطر برای بازی‌های آسیایی و عملکرد خوب آنها در این مسابقات مخصوصاً بازی با التعاون برای این باشگاه دردسرساز شده است.

شنیده می‌شود باشگاه‌های قطری که بازی استقلال – التعاون را از نزدیک دیده‌اند از عملکرد ۳ مهره کلیدی استقلال خوششان آمده و قصد جذب آنها را دارند.

کاوه رضایی، جابر انصاری و امید ابراهیمی بازیکنانی هستند که مورد توجه قطری‌ها قرار گرفته و با توجه به مشکلات مالی باشگاه استقلال بعید است در صورت ارائه پیشنهاد از قطر آبی‌پوشان قادر به حفظ این ۳ بازیکن کلیدی خود باشند.

هر سه بازیکن قراردادشان با استقلال به اتمام رسیده است و در این میان احتمال جدایی کاوه رضایی بیش از سایرین است.

بی شک این اتفاق شوک بزرگی برای علیرضا منصوریان می باشد چرا که از دست دادن این ۳ بازیکن کلیدی و تاثیرگذار حسابی قدرت تیمش را تضعیف خواهد کرد و باید منتظر ماند و دید باشگاه استقلال چه واکنشی به این اتفاق خواهد داشت./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1