امروز : شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۱:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمایت از کاندیداهای مسلمان در «مریلند» آمریکا

«حمزه خان»، مدیر کمیته اقدام سیاسی مسلمانان با اعلام این خبر گفت: دلیل حمایت از کاندیداهای مسلمان این است که امروزه در جو سیاسی کنونی، جامعه مسلمانان آمریکا مورد هدف سیاسی قرار گرفته است. وی با بیان اینکه فعالیت سیاسی مسلمانان در دوره ریاست‌جمهوری ترامپ به‌ویژه پس از صدور فرمان ضد مهاجرتی ضروری است، افزود: […]

«حمزه خان»، مدیر کمیته اقدام سیاسی مسلمانان با اعلام این خبر گفت: دلیل حمایت از کاندیداهای مسلمان این است که امروزه در جو سیاسی کنونی، جامعه مسلمانان آمریکا مورد هدف سیاسی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه فعالیت سیاسی مسلمانان در دوره ریاست‌جمهوری ترامپ به‌ویژه پس از صدور فرمان ضد مهاجرتی ضروری است، افزود: پس از اینکه ترامپ تلاش کرد فرمان ضد مهاجرتی خود را تصویب کند، مسلمانان آمریکا دریافتند در صورتی می‌توانند این فرمان را منحل کنند که بخشی از راه‌ حل‌های سیاسی در این کشور باشند.

وی اظهار کرد: بر اساس آمار، حدود ۱۰ درصد از کارکنان حوزه قضایی ایالت مریلند، از مسلمانان هستند اما تاکنون هیچ نماینده سیاسی در ادارات دولتی ندارند.

پروژه تکثرگرایی که تابستان امسال شروع به کار خواهد کرد، قصد دارد با آموزش مهارت‌های سیاسی به سی کاندیدای مسلمان که بیش از نیمی از آن‌ها بانوان هستند، فعالیت سیاسی مسلمانان را افزایش دهد./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1