امروز : شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش پیشکسوت پرسپولیس به ناراحتی یک استقلالی از کری‌خوانی مسلمان

رضا شاهرودی در مورد صعود تیم فوتبال پرسپولیس به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و رویارویی با لخویا قطر اظهار داشت: خدا را شکر بچه‌ها زحمت کشیدند و در آخرین بازی مرحله گروهی مجوز صعود به مرحله بعد را گرفتند. البته تماشاگران هم سهم زیادی در این صعود داشتند و با حمایت‌های همیشگی خود […]

رضا شاهرودی در مورد صعود تیم فوتبال پرسپولیس به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و رویارویی با لخویا قطر اظهار داشت: خدا را شکر بچه‌ها زحمت کشیدند و در آخرین بازی مرحله گروهی مجوز صعود به مرحله بعد را گرفتند. البته تماشاگران هم سهم زیادی در این صعود داشتند و با حمایت‌های همیشگی خود به بازیکنان کمک کردند.

وی ادامه داد: هر چند من قبل از بازی هم گفته بودم که الوحده تیمی نیست که بخواهد پرسپولیس را اذیت کند. روز کاغذ هم مشخص بود که پرسپولیس پیروز می‌شود. شاگردان برانکو کارهای ترکیبی خوبی انجام دادند و مزد زحمات خود را هم گرفتند. همچنین می‌دانستم الهلال به هر دری می‌زند که صدرنشین شود و به همین خاطر به الریان راه نمی‌دهد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد عملکرد ضعیف علیرضا بیرانوند در دیدار مقابل الوحده گفت: او در هنگام عصبانیت، حرفی را زد که باعث ناراحتی هواداران شد. واکنش تماشاگران در ورزشگاه و فضای مجازی کمی بیرانوند را از نظر روحی به‌هم ریخت. به نظرم برانکو باید در دیدار مقابل الوحده از رادوشوویچ استفاده می‌کرد و به بیرانوند استراحت می‌داد. من نگران هستم که بیرانوند تا دیدار مقابل لخویا هم نتواند روحیه خود را بازیابی کند.

شاهرودی در مورد انتقاد شدید علی نظری جویباری، سرپرست سابق تیم فوتبال استقلال از محسن مسلمان خاطرنشان کرد: همه جای دنیا کُری‌خوانی وجود دارد. اگر این کار به کسی برخورده است، به خودشان ارتباط دار

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news