امروز : شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بمب مدنظر منصوریان و برانکو؛ بعد از اردوی تیم ملی مقصدم را مشخص می‌کنم

سعید آقایی درباره شکست تیمش در فینال حذفی، پیشنهادهای استقلال و پرسپولیس، وضعیت تراکتورسازی، دعوتش به اردوی تیم ملی، آینده خود و برخی مسائل دیگر صحبت هایی انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید: ما در فینال حذفی بازی خوبی انجام دادیم. موقعیت های بسیاری روی دروازه نفت تهران خلق کردیم اما […]

سعید آقایی درباره شکست تیمش در فینال حذفی، پیشنهادهای استقلال و پرسپولیس، وضعیت تراکتورسازی، دعوتش به اردوی تیم ملی، آینده خود و برخی مسائل دیگر صحبت هایی انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

ما در فینال حذفی بازی خوبی انجام دادیم. موقعیت های بسیاری روی دروازه نفت تهران خلق کردیم اما توپ هایمان وارد دروازه نشد. متاسفانه یک توپ روی دروازه ما آوردند و همان توپ وارد دروازه شد. قسمت این بود که شکست بخوریم. متاسفانه وقتی شرایط بازی اینطور می شود که موقعیت ها را یکی پس از دیگری از دست می دهی دیگر نمی شود کاری کرد. فشار روی بازیکنان زیاد می شود و می تواند ورق را برگرداند.

بابت شهرام گودرزی نگران بودیم

متاسفانه اتفاقی که برای شهرام گودرزی در جریان بازی رخ داد، شرایط را برگرداند. من در آن لحظه تعویض شده بودم و روی نیمکت حضور داشتم اما بچه ها می گفتند نفسش بالا نمی آمد. ضربان قلبش بالا رفته و همه ناراحت شهرام بودیم. متاسفانه کارش به بیمارستان کشید وواقعا همه نگران بودیم. همان لحظه هم نفت گل زد.

شرمنده مردم آذربایجان شدیم

شرمنده مردم آذربایجان شدیم. هوادارانی که از راه دور به خرمشهر آمدند تا قهرمانی را جشن بگیرند اما این مهم حاصل نشد. واقعا ناراحت هستیم و جز شرمندگی برای مردم آذربایجان چیز دیگری نداریم. از این هواداران تشکر می کنم که ما را درک می کنند. از دو روز گذشته هواداران بسیار نسبت به ما لطف داشتند و در ورزشگاه نیز شعار عیبی یوخ سردادند. این ها اهمیت دارند و امیدوارم پاسخ محبت هایشان را بدهیم.

یکسال سخت را گذراندیم

ما یک سال سخت را سپری کردیم. دوست داشتیم حداقل یک جام بگیریم اما نشد. به خدا همه ناراحت هستیم. بعد از بازی همه اشک می ریختند و این نشان می داد چقدر حسرت قهرمانی به دلمان مانده است.

امیدوارم خیر برای تراکتور اتفاق بیفتد

بعد از بازی امیرخان از ما حلالیت طلبید. همه بازیکنان هم با هم خداحافظی کردند چون معلوم نیست سال بعد چه اتفاقاتی رخ می دهد. امیدوارم هرچه خیر است برای تراکتورسازی اتفاق بیفتد.

بعد از اردوی تیم ملی تصمیم می گیرم

من هنوز تصمیمی برای آینده ام نگرفتم. با هیچ تیمی هم مذاکره ای انجام ندادم و تمام تمرکزم روی اردوی تیم ملی گذاشته ام. می خواهم در این اردو بهترین عملکرد را داشته باشم و انشاءالله بعد از اردوی تیم ملی تصمیم خود برای آینده را اعلام می کنم.

امیدوارم جواب اعتماد کی روش را بدهم

خوشحالم که بعد از مصدومیت طولانی مدتی که داشتم کی روش دوباره به من اعتماد کرد و دعوت شدم. دست کی روش درد نکند. امیدوارم بتوانم بهترین عملکرد را داشتم و جواب اعتماد او را بدهم./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1