امروز : یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۰:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس ستاد نشاط و کارآمدی فریدونکنار منصوب شد

بصیر، طی حکمی از سوی سیداکبر غلامیان، سیداحمد حسینی مدیرمسئول سایت خبری تحلیلی بصیرنیوز، رئیس ستاد نشاط و کارآمدی حجت‌الاسلام رئیسی در فریدونکنار شد. حسینی از فعالان عرصه رسانه و دانشجوی مقطع دکترای رشته اندیشه سیاسی است که سابقه فعالیت‌های انتخاباتی فراوانی را در کارنامه خود دارد. در متن این حکم آمده است: برادر ارجمند […]

بصیر، طی حکمی از سوی سیداکبر غلامیان، سیداحمد حسینی مدیرمسئول سایت خبری تحلیلی بصیرنیوز، رئیس ستاد نشاط و کارآمدی حجت‌الاسلام رئیسی در فریدونکنار شد.
حسینی از فعالان عرصه رسانه و دانشجوی مقطع دکترای رشته اندیشه سیاسی است که سابقه فعالیت‌های انتخاباتی فراوانی را در کارنامه خود دارد.
در متن این حکم آمده است:
برادر ارجمند جناب آقای سیداحمد حسینی
انتخابات به تعبیر رهبر و مقتدای عزیزمان، خون تازه‌ای است که در رگ‌های نظام و کشور جاری می‌شود. اینک در آستانه این تجدید حیات نظام اسلامی، ریاست ستاد نشاط و کارآمدی در شهرستان فریدونکنار به جنابعالی سپرده می‌شود.
امیدوارم در سایه عنایت حضرت سبحان، در این زمانه مهم و اثرگذار، با همت و دقت‌تان وضعیت پر از رکود و خستگی اقتصادی اجتماعی حاکم بر کشور اصلاح شده و با اتکا به ظرفیت ملت بزرگ ایران، به ویژه جوانان غیور، مومن و رشید این سرزمین، تغییر و تحولی در شان ملت ایران اتفاق بیفتد.
حفظ تقوای حقیقی و موازین اخلاقی در لحظه لحظه فعالیت انتخاباتی بر همه خواهران و برادران هم عهد و پیمان واجب است، توفیقات آنجانب را از خداوند متعال خواستارم.
سیداکبر غلامیان
رئیس ستاد نشاط و کارآمدی استان مازندران

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news